Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları (5-7 Yaş)

Alison Oliver

Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları (5-7 Yaş)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-29
YAZAR Alison Oliver
ISBN 6059034272
DOSYA FORMATI 8,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğrenirken diğer yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar.Sevgili çocuklar; her bölümün sonunda ister okulda ister evde oynayabileceğiniz matematik etkinlikleri ve oyunlar, öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Her bölümü tamamladığınızda kitabın sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Sevimli Canavar renklendikçe siz de bir matematik canavarına dönüşüyorsunuz.Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Etkinlikler ve oyunlar öğrencilerinizin derse katılımını sağlarken, derse olan ilgilerini de sürekli canlı tutuyor. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları (5-7 Yaş) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları (5-7 Yaş).

...abloları 5-7 Yaş. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları 5-7 yaş için satıcı açıklaması ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları 5-7 Yaş ... . (#557682724). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Liz Dawson. Kim Korkar Matematikten ? Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Kim Korkar Matematikten ?Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğretirken diğer... Ne kadar ŞİMDİ istiyorum v ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları (5-7 Yaş) ... . Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğretirken diğer... Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları 5-7 yaş PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 2.57 €. Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Çarpım Tabloları 5-7 yaş Stephen Monaghan 194133. Matemat...