Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş

Alison Oliver

Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-29
YAZAR Alison Oliver
ISBN 6059034210
DOSYA FORMATI 10,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan en temel matematik bilgisini öğrenirken diğer yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar.Sevgili çocuklar; her bölümün sonunda ister okulda ister evde oynayabileceğiniz matematik etkinlikleri ve oyunlar, öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Her bölümü tamamladığınızda kitabın sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Sevimli Canavar renklendikçe siz de bir matematik canavarına dönüşüyorsunuz.Değerli eğitimciler; okulda ve evde matematik eğitimine uygun olarak hazırlanmış Matematik Canavarı Serisi çocuklara matematiği sevdirmeyi ve en temel matematik bilgisini vermeyi amaçlıyor. Etkinlikler ve oyunlar öğrencilerinizin derse katılımını sağlarken, derse olan ilgilerini de sürekli canlı tutuyor. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş.

...lara arkadaşlık ediyorlar. kitaphanen.com´da uygun fiyata Mavi Kelebek Yayınları markalı Matematik Canavarı Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6 7 Yaş 9786059034210 aradığınız kitabı bulabilir ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş ... ... Sepetim (0) Toplam 0,00. Arama için en az 3 karakter girmelisiniz. Matematik Canavarı Etkinliklerle Çarpma ve Bölme 6-7 Yaş. Matematik Canavarı Serisi oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenceye dönüştürüyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Sepetim (0) Toplam: 0,00TL. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Matematik Can ... Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Sepetim (0) Toplam: 0,00TL. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Matematik Canavarı Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6 7 Yaş - Alison Oliver. Mavi Kelebek Yayınları. Orjinal Adı. Letts Monster Practice- Addition and Subraction Age 6-7 yaş. Ölçü. 21x29,5. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Kim Korkar Matematikten? 8.88 TL. Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenveye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. 9.60 TL. Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenveye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor. Nedir Matematik Canavarı: Etkinliklerle Toplama Ve Çıkarma 6:7 Yaş - Alison Oliver fb2 formatı? Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Matematik Canavarı: Etkinliklerle Toplama Ve Çıkarma 6:7 Yaş - Alison Oliver aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş (9786059034210). 0,00. Neşeli seslerin duyulduğu bir matematik sınıfı siz değerli eğitimcileri bekliyor. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş Alison Oliver. Hazırlanmış Matematikten? Ana sayfa/KÜLTÜR/Çocuk Kitapları/Diğer/Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. 16.02.2018 tarihinde gönderilmiş turinr tarafından. Mavi kelebek yayınları. Alison Oliver. Matematik Canavarı - Etkinliklerle Toplama ve Çıkarma 6-7 Yaş. ...ve Çıkarma 6 7 Yaş - 9786059034210 - - Matematik Canavari Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle Her bölümü tamamladiginizda kitabin sonundaki sevimli canavar matematik bilginizle renkleniyor. Matematik Canavarı Serisi, oyunlarla ve etkinliklerle öğrenmeyi bir eğlenveye dönüştürüyor. Sevimli Canavarlar bir yandan da etkinliklerle ve oyunlarla çocuklara arkadaşlık ediyorlar. Ma...