2017 YGS - LYS Bi’Dünya Paragraf Soru Bankası

Kollektif

2017 YGS - LYS Bi’Dünya Paragraf Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-27
YAZAR Kollektif
ISBN 6053183778
DOSYA FORMATI 12,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili Öğrenciler,Aylardır üzerinde dikkatle çalıştığımız Paragraf Soru Bankası’nı sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çalışmanın ne kadar titizlikle yürütüldüğünü ve PEGEM AKADEMİ Paragraf Soru Bankası’nın birçok soru bankasından farklı olduğunu, sayfaları şöyle hızlıca bir çevirdiğinizde bile hemen fark edeceksiniz. YGS ve LYS’deki paragraf soru kökleri, biçimsel özellikleri incelenerek hazırlanan Paragraf Soru Bankası’nda paragraf soruları ünite ünite ve “kolaydan zora - kısadan uzuna” şeklinde olabildiğince ayrıştırıldı ve 1000’den fazla özgün paragraf sorusunun yanında ALES ve DGS sorularına da yer verilerek piyasadaki en kapsamlı “paragraf bankası” oluşturuldu. Paragraf sorularında, soru çözümlerinin de yine paragraf sorusu kadar uzun sürdüğünü ve bu çözümleri de kitapla taşımanın külfet olduğunu bilen ve görüşlerini bizle paylaşan öğrenci kitlesinin talep ve önerileri de dikkate alınarak, çözüm için ayrılacak alanın yine sorulara ayrılması, bu şekilde öğrencilerin çözeceği soruların sayısının çok daha miktarlara ulaşması sağlandı. Fakat yine de bazı kritik soru tiplerine yönelik testlerin arkasına çözümler detaylı olarak eklendi. Soru sayısı kadar seçilen metinlerin niteliğine, içerik yelpazesinin (sanat, edebiyat, bilim, teknoloji, doğa, spor, sağlık, felsefe, sosyoloji vs.) geniş olmasına özellikle dikkat edildi. Bu yönüyle Paragraf Soru Bankası, soru çözmenin yanında, okuma hızını artırmaya yönelik yapılabilecek “paragraf okuma çalışmaları” için de doğal bir kaynak hâline geldi. Paragraf Soru Bankası’nın başka bir özelliği, kitaptaki soruların tamamının YGS/LYS, ALES - DGS - KPSS öğrencilerine çözdürülmüş ve öğrenci gözüyle kitabın işlevsel hâle getirilmiş olmasıdır. Öğrencilerin sorulara verdikleri tepkiler de ölçme-değerlendirme yaklaşımı içerisinde değerlendirilerek ÖSYM formatına en yakın noktaya getirildi. Paragraf Soru Bankası’nın diğer kitaplardan önemli bir farkı ise kitabın kendine ait bir İnternet sitesi olması. Bu sayede kitabın yazarıyla iletişim kurma ve danışma imkânı da sağlayan Paragraf Soru Bankası, sizin için sadece bir soru bankası değil, aynı zamanda konuya yönelik rehber de olacaktır. Her seviye ve branştaki öğrencilere kitabın gerçekten faydalı olacağına samimiyetle inanıyor ve önce sağlık, sonra başarılar diliyorum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 2017 YGS - LYS Bi’Dünya Paragraf Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 2017 YGS - LYS Bi’Dünya Paragraf Soru Bankası.

...eme. YGS-LYS için çalışacak olanların ilk yaptığı şeylerden biride kaynak taraması yapmaktır ... 2016 Ygs Lys Bidunya Paragraf Soru Bankasi - Arama Sonuçları ... . Soru bankası: Yayın Denizi Paragraf Hız soruları adlı kitabı kesinlikle almanızı öneririm. ...indirmeleri için internetin 1 numaralı kaynağı Pegem Ygs Lys Bidünya Paragraf Soru Bankası 2018 indir Author unknown İş Bankası Kültür Yayınları Yapı Kredi Yayınları Pegasus Yayınları Timaş... > Sınav, Hazırlık. > Üniversiteye Geçiş Sınavları. Bi dünya paragraf soru bankası ygs lys ... Bidünya Paragraf Soru Bankası YGS LYS - 9786053183778 - Pegem... ... ... > Sınav, Hazırlık. > Üniversiteye Geçiş Sınavları. Bi dünya paragraf soru bankası ygs lys. Savaş Doğan. 9,00 tl. 2000'in başında birkaç değişiklik oldu, insanlar e-kitap formatını okumaya başladı Pegem Ygs Lys Bu bağlamda, Microsoft bir öncelik biçimi yayınladı Pegem Ygs Lys Bidünya Paragraf Soru Bankası... "2016 ygs lys bi dunya paragraf soru bankasi" aradığınız ürün bulunamadı. Fiyat Aralığı. Free. Android. Category: शिक्षा. YGS Türkçe Paragraf konusunda hacimli bir veritabanı ile sizleri her ortamda sınava hazırlayacak bir uygulama.Bu uygulamada hem çıkmış soruları çözeceksiniz hem de... Efor Yayınları Efrasiyab Yayınevi Efsane Sorular Yayınları Efsus Yayınları Eftalya Kitap Efx Akademi Yayınları Ege Meta Yayınları Ege Üniversitesi Yayınları Ege Yayınevi Ege Yayınları Ege Yayınları... LYS Edebiyat Soru Bankası Doğruşık Yayınları. %41,1. İpus Yayınları YGS 4x4 YGS Deneme Seti. 2017. Boyut: 21.50 x 27.50 cm....