Yaşamak Yutkunmaktır

Faruk Yiğit Araz

Yaşamak Yutkunmaktır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-12-31
YAZAR Faruk Yiğit Araz
ISBN 6052453278
DOSYA FORMATI 8,29 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siyasi partilerin sloganları, taraftarların tezahüratları, evlilik programları, haber bültenlerine yansıyan çocuk katliam ve istismarları, intihar eden insanlar, gelecek kaygısı yüzünden aklını yitiren delikanlılar,borç batağına düşüp ceketini dahi bırakıp kaçan aileler, masalardaki hazımsız ve absürt muhabbetler, yalanlar, ihanetler, vurup kaçanlar, aklayanlar, paklanamayanlar, faşistler, komünistler, emperyalistler, sömürgeciler, kapitalistler, sallanan kafalar, alkol masalarındaki dürüst cevaplar, şadırvan başlarındaki samimi muhabbetler, hicaz türküler, evine ekmek götüremeyen şairler, ders kitaplarının arka sayfalarına yazılı sevgi sözcükleri, Kudüs'ün direnişi, Filistin'in gidişatı, mülteci kamplarındaki hicap bakışlar, istenmeyen evlilikler, evlenemeyen sevgililer, cadde boyu anlamsız yürüyüşler, ağlayan kadınlar, susan adamlar, çeyiz biriktirenler, yüzük atanlar, sabahlara kadar konuşmaya doyamayanlar, doyup kaçanlar, bir masanın etrafında oturup ülke kurtaran işsiz insanlar, veresiye yazdıran bakkallar, perde arkalarında gizlenen genç bakireler, Ruh ve Sinir hastanelerindeki bilgeler, asgari ücretle ev geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır,Ve yaşamak,Yutkunmaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşamak Yutkunmaktır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşamak Yutkunmaktır.

...... Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler ... Yaşamak Yutkunmaktır - Faruk Yiğit Araz - 3T Yayınları ... ... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler.. ... Yaşamak Yutkunmaktır | Katalog ... . Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Yaşamak Yutkunmaktır. Yazar: admin · Şubat 13, 2020. geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler… Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. geçindirenler, serveti olup geçinemeyenler... Anlamak, unutamamaktır, Ve yaşamak, Yutkunmaktır. Barkod: 9786058093201 Sayfa Sayısı: 134 Ağırlık: 134 gr. En: 12 cm. geçindirenler serveti olup geçinemeyenler... Anlamak unutamamaktır Ve yaşamak Yutkunmaktır. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ....