Roma Tarihi - Kitap I

Titus Livius

Roma Tarihi - Kitap I
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1992-01-01
YAZAR Titus Livius
ISBN 975753823X
DOSYA FORMATI 12,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Titus Livius'un Ab Urbe Condita (Şehrin Kuruluşundan İtibaren) adını taşıyan ve günümüze I-X, XXI-XLV sayılı 35 kitabın tam olarak, diğerlerinin Periochae denilen kısa özetlerinin kaldığı bu anıtsal eser, M.Ö. 753'te Roma'nın kuruluşundan Augustus'un üvey oğlu Drusus'un M.Ö. 9'da ölümüne dek meydana gelen bütün olayları gözler önüne seren en önemli kaynaktır. Roma şehrinin kuruluş efsanesini en detaylı biçimde bizlere nakleden bu kitabın dilimize çevirisi, bize ilk bilgileri vermesi bakımından oldukça önemlidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Roma Tarihi - Kitap I i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Roma Tarihi - Kitap I.

...er önemli tarihi roman. Syf: 272. Kitabı satın almak için linki tıklayın İşlediği konulardan dolayı döneminde yasaklı kitaplar, tarihi roman ve öykü kitapları serisinde meraklı okurların ilgisine sunuluyor ... Oğuz Tekin - Eski Yunan ve Roma Tarihine Giriş ... . İlkçağ Tarihi 2 - Roma. V. Diakov. Yordam Kitap. Roma İmparatorluğu'nun Gerileyiş ve Çöküş Tarihi 1.Cilt. Edward Gibbon. A.A. Vasılıev -Bizans İmparatorluğu Tarihi Anadoluda Yunan Roma ve Bizans sanatı Auguste Bailly - Bizans Tarihi Cilt-1 Arama: E-BooK Arşiv. Kitap tek ölümsüzlüktür. ...Beard, şimdiden klasik eserler arasındaki yerini alan kitabı SPQR'da Roma tarihini Roma üzerine yazdığı bu tumturaklı yeni tarihi SPQR da… istisnai bir durum değil. TARİHİ RO ... Roma Tarihi Hakkında Kitaplar - Liman Kütüphanesi - Kayıp... ... . Kitap tek ölümsüzlüktür. ...Beard, şimdiden klasik eserler arasındaki yerini alan kitabı SPQR'da Roma tarihini Roma üzerine yazdığı bu tumturaklı yeni tarihi SPQR da… istisnai bir durum değil. TARİHİ ROMAN kategorisi ürün, model ve özellikler güvenle alışveriş yapabilir ve satın alabilirsiniz. Felsefenin kısa tarihi / alfa. Dinler kitabı / alfa. Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar. Lise Yardımcı Kitaplar. Müslüman'ın haraç vermesi kitapta var mı? Roman resmi tarihin kısmen ilgilenmediği ayrıntılarından ve aykırı kurgusundan dolayı olumsuz tenkitlerle karşılanmıştı. Eutropius adlı yazara ait Kısa Roma Tarihi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. 14.29 TL. Roma şehrinin kuruluş efsanesini en detaylı biçimde bizlere nakleden bu kitabın dilimize çevirisi, bize ilk bilgileri vermesi bakımından oldukça önemlidir. ...bonanza, bonanza, bonanza, bonanza, bonanza, bonanza, books that changed history, boyama kitabı 6 Gün önce 18:18. Oktay Akşit - Roma İmparatorluk Tarihi. omer_1828. Kitap İstekleri. Arkeoloji ve Sanat Yayınları, 1978 yılından beri İstanbul'da, Türkiye'nin tarihi, arkeolojisi ve sanat tarihi ile ilgili kitaplar basmaktadır. Roma Tarihi I. Yayınevi: Arkeoloji Sanat Yayınları. Bu kitapta yaklaşık 3500 yıllık bir dönemin tarihi ele alınmaktadır. ve Batı Roma'nın yıkılması gibi Antik Çağ tarihine damgasını vuran olaylar ve kişiler Eski Yunan ve Roma... Dünya kategorisinde yer alan Roma Tarihi - Kitap III-IV, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir....