Oryantalizmin Kısa Tarihi

Yücel Bulut

Oryantalizmin Kısa Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-12-01
YAZAR Yücel Bulut
ISBN 9756614145
DOSYA FORMATI 10,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Oryantalizmin inceleme nesnesi Doğu olmakla birlikte Batı'da Doğu tohumlarını açıklamak iddiasıyla ortaya atılan teoriler, Batı kimliğinin özelliklerini daha da belirgin kılmaya dönüktür. Bu yönüyle oryantalizmin tarihi, Batı'nın bizzat kendisinin, fikirlerinin, eylemlerinin, ilgilerinin ve tarzlarının tarihidir. Oryantalizmin tarihi, bize Batılı bilincin de tarihini sunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Oryantalizmin Kısa Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Oryantalizmin Kısa Tarihi.

... kurmak ve onun âmiri olmak için Batı'nın bulduğu bir yoldur" (Oryantalizm, s ... Oryantalizmin Kısa Tarihi ... . 15-16). Bu koleksiyon Kur'an tercümesi, müslüman gözüyle kaleme alınmış kısa bir dünya tarihi, yaratılış... Oryantalizmin Kısa Tarihi yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Oryantalizmin Kısa Tarihi kitabına benzeyen kitaplar. Yücel Bulut. Oryantalizmin inceleme nesnesi Doğu olmakla birlikte Batı'da Doğu tohumlarını açıklamak iddiasıyla ortaya atılan teoriler, Batı kimliğinin özelliklerini daha da belirgin kılmaya dönüktür. Oryantalizmin Kısa Tarihi. Ana Sayfa. Kitaplar. Oryantalizm. Bu yönüyle oryan ... Oryantalizmin Kısa Tarihi Yücel Bulut ... . Oryantalizmin Kısa Tarihi. Ana Sayfa. Kitaplar. Oryantalizm. Bu yönüyle oryantalizmin tarihi, Batı'nın bizzat kendisinin, fikirlerinin, eylemlerinin, ilgilerinin ve tarzlarının tarihidir. 17.82 TL. Bu yönüyle oryantalizmin tarihi, Batı'nın bizzat kendisinin, fikirlerinin, eylemlerinin, ilgilerinin ve tarzlarının tarihidir. Oryantalizmin tarihi, bize batılı bilincin de tarihini sunmaktadır. Yücel Bulut. Orya...