Hotel Du-Lac

Anita Brookner

Hotel Du-Lac
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Anita Brookner
ISBN 9755390227
DOSYA FORMATI 4,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağdaş İngiliz romanının önde gelen adlarından Anita Brookner, Hotel Du Lac'ta, yerleşik ahlakın normlarını değil de kalbininin sesisin dinlediği için yakın çevresi tarafından 'kendini toparlaması' gerekçesiyle İsviçre'de bir otele 'sürgü8ne' gönderilen bir yazarın hikayesini anlatıyor.Müşterilerinin ilginç öyküleri Hotel Du Lac'ı benzersiz bir mekan kılar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hotel Du-Lac i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hotel Du-Lac.

...es à Talloires sur les bords du lac d'Annecy ... Grand Hôtel Du Lac Vevey ... . Vous venez passer quelques jours de vacances en Haute-Savoie près du Lac d'Annecy ? Bellagio'da nerede konaklasam diye mi düşünüyorsunuz? O halde Bellagio'nun en iyi yerlerini ayağınızın dibine getiren, aileler için uygun otel Hotel Du Lac, tam size göre. The Hotel Du Lac has been in the Arosio family for two generations, and is set in a typical, elegant Everything is compact and cosy at the Hotel Du Lac, almost as if it were your own home. Hotel Du Lac, Angola Büyükelçiliği'ne 5 ... Hotel Du Lac Sırmıone « 3 ... . Hotel Du Lac, Angola Büyükelçiliği'ne 5 km, Kongo Büyükelçiliği 5 km uzaklıktadır. Hotel Du Lac bu kartları kabul etmektedir ve varıştan önce belirli bir miktarı geçici olarak çekme hakkını saklı tutar. Your favorite hotel in the centre of Agios Nikolaos. Stay and explore eastern Crete. Road bike rental, cycling routes and services. Special offers available. This is what the Hotel Du Lac et Bellevue has to offer, much more than just a holiday. The buildings of the Du Lac et Bellevue are situated just a few steps from B...