Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları

Hakan Akın

Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-06-01
YAZAR Hakan Akın
ISBN 9756093122
DOSYA FORMATI 11,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabın hazırlanmasındaki gaye, bu iş kollarının uluslararası uygulamaları hakkında kısa bilgiler vermektir. Esasen birer hizmet faaliyeti oldukları için çerçevelerinin çizilmesi zor olmakla beraber, uluslararası ticarette hatırı sayılır bir yer tuttukları için bu alanlarda yürütülen faaliyetler -istisnai uygulamalar dışında- artık yerleşmiş ticari teamüller kapsamında yürütülmektedir.Kitapta kısaca değinilen bu iş kolları; transit ticaret, komisyonculuk, temsilcilik ve satın alma acenteliğidir. Bu alanların hiçbirinde ihracat ve ithalat yapılmaz. Hatta sadece transit ticarette mal alım satımı söz konusudur (ihracat ve ithalat işlemi yoktur). Dolayısıyla, bu iş kollarına genel olarak baktığımızda, ticaretin en önemli kurallarından ve belirleyici faktörlerinden biri olan risk minimuma indirilmiştir. Bu özelliğinden dolayı, uluslararası ticarete yeni başlayan girişimciler için, eğer transit ticareti almazsak, komisyonculuk, temsilcilik ve satın alma acenteliği işin başında faaliyette bulunulacak iş kolları olarak çok uygundur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları.

...ilgisinin sahada nasıl kullanılacağını ve nasıl para kazanılacağını anlatmak için ... Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları - Hakan Akın : %20... ... . Dış ticarette alternatif para kazanma yolları. Hakan AKIN. Hakan Akın. Bu kitabın hazırlanmasındaki gaye, bu iş kollarının uluslararası uygulamaları hakkında kısa bilgiler vermektir. Esasen birer hizmet faaliyeti oldukları için çerçevelerinin çizilmesi zor olmakla... ( pazar günleri kapalı.) Satılan tüm ürünler adınıza faturalandırılıp, fatura kargo poşetinin dış göz ... Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları - E-Kitap Yayıncılık ... .) Satılan tüm ürünler adınıza faturalandırılıp, fatura kargo poşetinin dış gözüne konur. ...E-Kitap Yayıncılık Yasal Prosedürü Hakkında Yazma Teknikleri Dersleri İletişim - İletişim Bilgileri - İletişim Formu - Kitabını Yolla Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları Kitap Sepetim (0). Dolayısıyla, bu iş kollarına genel olarak baktığımızda, ticaretin en önemli kurallarından ve belirleyici faktörlerinden biri olan risk minimuma indirilmiştir. İlan için henüz hiç bir yorum eklenmemiş. 7 €. Bu kitapta özü anlatılmış olan başarılı ve detaylı dış ticaret eğitimini aldıktan sonra bize kalan tek şey dış ticaret şirketimizi kurmaktı.Harun Alperen Ses, Gökhan Türktan AG99 Dan. Tems. İth. GYS Gümrük ve Ticaret Bakanlığı. Son güncelleme: 23.04.2018. Dış Ticarette Alternatif Para Kazanma Yolları AÇIKLAMASI. Bu kitabın hazırlanmasındaki gaye, bu iş kollarının uluslararası uygulamaları hakkında kısa bilgiler vermektir. Kitapta kısaca değinilen bu iş kolları; transit ticaret, komisyonculuk, temsilcilik ve satın alma acenteliğidir. Bu alanlardan hiçbirinde ihracat ve ithalat yapılmaz. Hakan Akın. Bu kitabın hazırlanmasındaki gaye, bu iş kollarının uluslararası uygulamaları hakkında kısa bilgiler vermektir. Esasen birer hiz...