Zaman Koridoru

Şebnem Pişkin

Zaman Koridoru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-25
YAZAR Şebnem Pişkin
ISBN 6059357333
DOSYA FORMATI 8,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Topkapı Sarayı müzesindeki zaman tünelinden geçip İstanbul’un fethedildiği döneme giden Berkalp ve arkadaşlarının maceraları devam ediyor. Fetih sonrası İstanbul’da neler yaşandığına, hangi toplumsal düzenlemelerin yapıldığına şahit olan maceracı dostlarımız, Ali Kuşçu, Piri Reis gibi ünlü Türk büyükleriyle de tanışacaklar. Üstelik kendileri gibi zaman tünelini keşfeden okul arkadaşları da onlara katılacak. Dostlarımızı geçmişte nelerin beklediğini, tarih öğrenmenin keyfini yaşayarak keşfedin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaman Koridoru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaman Koridoru.

...eki zaman tünelinden geçip İstanbul'un fethedildiği döneme giden Berkalp ve Üstelik kendileri gibi zaman tünelini keşfeden okul arkadaşları da onlara katılacak ... Zaman Koridoru - Şebnem Pişkin - Fiyatı & Satın Al ... . 4.3. 9 Oy. Şebnem Pişkin. Topkapı Sarayı müzesindeki zaman tünelinden geçip İstanbul'un fethedildiği döneme giden Berkalp ve arkadaşlarının maceraları devam ediyor. Şebnem Pişkin. Topkapı Sarayı müzesindeki zaman tünelinden geçip İstanbul'un fethedildiği döneme giden Berkalp ve arkadaşlarının maceraları devam ediyor. 15 TL. Üstelik kendileri gibi zaman tünelini k ... Zaman Koridoru Satın Al | OdaKitap.com ... . 15 TL. Üstelik kendileri gibi zaman tünelini k...