Özgürlüğün Ekolojisi

Murray Bookchin

Özgürlüğün Ekolojisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-10-07
YAZAR Murray Bookchin
ISBN 9755390766
DOSYA FORMATI 7,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yüzyılımızın büyük düşünürlerinden Bookchin'in en önemli çalışması olan Özgürlüğün Ekolojisi, çağdaş özgürlükçü düşüncenin "başyapıtı"dır. Yazar, konformist/teknokratik çevreciliğe, kafaları mistisizmle bulanmış "Yeni Çağ" ekofeministlerine, hayatın her alanını ekonomiklestirerek yoksullaştırmış olan kapitalizme ve onu eleştirmek isterken ekonomist mantığını devralan Marksizme karşı cepheden cve çok güçlü bir saldırıya girişiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Özgürlüğün Ekolojisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Özgürlüğün Ekolojisi.

...dar doğanın insanlaşmasıdır aynı zamanda ... Özgürlüğün Ekolojisi - Murray Bookchin- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitab ... .Özgürlüğün ekolojisi, en nihayetinde, toplumsal özgürlükle doğal... Bu terimlerin ekolojide rastgele kullanılması geniş kapsamlı bir çok konuyu gündeme getiriyor. Bookchin, Murray (2013), Özgürlüğün Ekolojisi (Hiyerarşinin Ortaya Çıkışı ve Çözülüşü), (çev. Özgürlüğün ekolojisi, en nihayetinde, toplumsal özgürlükle doğal özgürlüğün bu ekolojik etkileşimi içinde şekillenecektir. Bu kitabın Özgürlüğün Ekolojisi şekli ... Özgürlüğün Ekolojisi, Murray Bookchin » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Bu kitabın Özgürlüğün Ekolojisi şeklindeki başlığı, doğa ile insan... Özgürlüğün Ekolojisi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Murray Bookchin kitapları ve Sümer 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Özgürlüğün ekolojisi, en nihayetinde, toplumsal özgürlükle doğal özgürlüğün bu ekolojik etkileşimi içinde şekillenecektir. Bu kitabın Özgürlüğün Ekolojisi şeklindeki başlığı, doğa ile insan... Yüzyılın büyük düşünürlerinden Bookchin'in önemli çalışması olan Özgürlüğün Ekolojisi, çağdaş özgürlükçü düşüncenin 'başyapıtı'dır. Daha önce Özgürlüğün Ekolojisi adlı başyapıtını... Ekolojisi" açılımı.....!! : 19: Arada sırada çok ilginç ve gülünesi olaylar ile karşılaşıyorum.Geçtiğimiz günlerde D.T.P, bir merkez açmış. ...imkânları ve önündeki engeller hakkında gerçekten düşünmek isteyenlerin olağanüstü bir heyecanla okuyacakları felsefi, tarihsel, sosyolojik, psikolojik, kısacası "hayati" bir inceleme Özgürlüğün Ekolojisi. Doğal evrime yeniden girmemiz, insanlığın doğallaştınlması olduğu kadar doğanın insanlaşmasıdır aynı zamanda. Özgürlüğün ekolojisi, en nihayetinde, toplumsal özgürlükle doğal özgürlüğün bu ekolojik... Murray Bookchin. On binlerce yıllık muğlak bir toplumsal evrim sonrası, yeniden doğal evrime girmemiz gerekir.sadece nükleer intihar ve ekolojik felaketler olasılığı karşısında hayatta kalmak için değil... Murray Bookchin. Kitap Tanıtımı. Azar, konformist/teknokratik çevreciliğe, kafaları mistisizmle bulanmış "Yeni Çağ" ekofeministlerine, hayatın her alanını ekonomikleştirerek yoksullaştırmış olan kapitalizme... Özgürlüğün ekolojisi, en nihayetinde, toplumsal özgürlükle doğal özgürlüğün bu ekolojik etkileşimi içinde şekillenecektir. Bu kitabın Özgürlüğün Ekolojisi şeklindeki başlığı, doğa ile insan... Çağımızın büyük düşünürlerinden Bookchin´ in en önemli çalışmalarından olan Özgürlüğün Ekolojisi, çağdaş özgürlükçü düşüncenin temel yapıtlarındandır....