Yankesicilere Dikkat

Luisa Hartmann

Yankesicilere Dikkat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-24
YAZAR Luisa Hartmann
ISBN 6055506216
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Viyana'da sezon başladı. Sadece turistler için değil, yankesiciler için de. Britta'nın yeni arkadaşı sokak çocuğu Winnie de acaba bu yankesicilerden biri mi? Yoksa Winnie'nin çok daha şaşırtıcı başka sırları mı var?İki sene İngilizce eğitimi almış herkes, Britta ile hırsızların peşine düşebilir.Hikâyelerimizin ana karakterleri birbirleriyle anlaşabilmek için İngilizce konuşmak zorunda olan farklı milliyetlerden çocuklar. Bu nedenle diyaloglar İngilizce. İki dille anlatım sayesinde çocuğunuz hikâyeleri zevkle okurken İngilizce öğrenmenin hiç de o kadar zor olmadığını anlayacak. Bu sürükleyici Türkçe-İngilizce dedektif hikâyesi ile İngilizce öğrenmek çok eğlenceli olacak!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yankesicilere Dikkat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yankesicilere Dikkat.

...2017. Kolektif(Eser Sahibi). 9.60 TL. Sadece turistler için değil, yankesiciler için de ... Yankesicilere Dikkat ... . Britta'nın yeni arkadaşı sokak çocuğu Winnie de acaba bu yankesicilerden biri mi? Yoksa Winnie'nin çok daha şaşırtıcı başka sırları mı var? Britta`nın yeni arkadaşı sokak çocuğu Winnie de acaba bu yankesicilerden biri mi? Yoksa Winnie`nin çok daha şaşırtıcı başka sırları mı var?İki sene İngilizce eğitimi almış her. Halkın bayram alışverişine çıkmasını fırsat bilen yankesici ve kapkaçılar hal ... Yankesicilere Dikkat !!! - MardinLife ... . Halkın bayram alışverişine çıkmasını fırsat bilen yankesici ve kapkaçılar halkı tedirgin ediyor. alışverişinde yan kesicilerin kurbanı olmak istemiyorsanız bu uyarılara dikkat etmeniz gerekiyor. YANKESİCİLERE DİKKAT ! Kitap Bilgisi. Alıntılar. Sadece turistler için değil, yankesiciler için de. Britta'nın yeni arkadaşı sokak çocuğu Winnie de acaba bu yankesicilerden biri mi?...