Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama

Prof. Dr. Veysel Sönmez

Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-25
YAZAR Prof. Dr. Veysel Sönmez
ISBN 6051700908
DOSYA FORMATI 5,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzun yıllar boyunca bilimsel araştırma sürecinin içindeyiz. Master ve doktora tezlerini hazırlamak; makale yazmak, öğrencilerin yaptığı araştırmaları inceleyip düzeltmek bu etkinliklerden bazılarıdır. Tüm bu etkinlikler bilimsel araştırma sürecini kapsar. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli uzun zaman alan bir süreçtir. Ölçeceğin değişkenin neliğini belirleyip onu gözlemleyip ölçecek duruma getirmek ve ondan sonra da o neliklere uygun sorular hazırlamak gerekiyor. Bu da yeterli değildir. Bu neliklerin ve soruların yeterliği ve yerindeliği konusunda yeter sayıda uzman da bulmanız kaçınılmaz bir özelliktir. Bundan sonra ölçme aracının geçerliği ve güvenirliği çalışmaları yapılmalı, bu sağlandıktan sonra da standartlaştırılmalıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama.

...dan sonra ölçme aracının geçerliği ve güvenirliği çalışmaları yapılmalı, bu sağlandıktan sonra da standartlaştırılmalıdır ... Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama Veysel Sönmez ... . 44.28 TL. Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı HazırlamaSosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama! Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama. 41 TL. Bili ... Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama... - Savaş Kitap ve Yayinevi ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama. 41 TL. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli uzun zaman alan bir süreçtir. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. 57,00. SOSYAL MEDYA /pusulakitaplari.com. Müşteri Hizmetleri. 08502592016. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama/Veysel. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 34.85 TL. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli uzun zaman alan bir süreçtir. Veysel Sönmez, Füsun Gülderen Alacapınar. Uzun yıllar boyunca bilimsel araştırma sürecinin içindeyiz. Master ve doktora tezlerini hazırlamak; makale yazmak... Veysel Sönmez. Uzun yıllar boyunca bilimsel araştırma sürecinin içindeyiz. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli uzun zaman alan bir süreçtir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sosyal Bilimlerde Ölçme Aracı Hazırlama. Bundan sonra ölçme aracının geçerliği ve güvenirliği çalışmaları yapılmalı bu sağlandıktan sonra da standartlaştırılmalıdır. 38.95 TL. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli uzun zaman alan bir süreçtir. Heidi Howarth. Teleskop Popüler Bilim. 15,00 TL. Site Fiyatı: 13,50 TL. Okullarda Sosyal Sermaye ve Şiddet Eğilimi. Ayhan Direk. Gece Kitaplığı. 36.90 TL. Bilimsel araştırma sürecinin önemli değişkenlerinden biri de ölçme aracı hazırlamaktır. Ölçme aracı hazırlamak zor ve o denli...