Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları

Yuri B. Chernyak

Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-01
YAZAR Yuri B. Chernyak
ISBN 9755534220
DOSYA FORMATI 10,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta ayrıntılara ne kadar dikkat ettiğimizin ipuçlarını bulacaksınız.Öykü tadındaki kurmacasıyla bulmacalar, size olasılık dışı veya çelişkili gelebilir. Ancak her öykünün akılcı bir çözümü var. İşin zorluğu da bu ilginç ama akılcı çözümleri bulabilmekte. Bulduğunuz yanıtlarla, kitabın sonundaki çözümleri karşılaştırdığınızda; sıradışılığınızın sınırlarını da bir anlamda çözmüş olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları.

...aları Ürün Kodu: 9789755534220 Basım Yılı ... Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları - Kitap Vikitap ... ... 24.50 TL. "Ancak dünyanın nasıl işlediğini anlamadan hiç kimse tam eğitimli sayılmamaktadır. Matematiğin ve bilimin güzelliği kanıtlanmalı ve anlaşılmalıdır. Umarız hoşlanırsınız.". Hobi. Bilmeceler, Bulmacalar. Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları. Öneri Kutusu. Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik öğrencilerini bile çileden çıkaran 100 problem bulunmaktadır. Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik ... Popüler Bilim - Doruk Yayınları - Bil Bakalım Bilim ve Matematik... ... . Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik öğrencilerini bile çileden çıkaran 100 problem bulunmaktadır. Matematiğin ve bilimin güzelliği kanıtlanmalı ve anlaşılmalıdır. Bu kitapta yer alan problemler ta Çarlık zamanından bu yana en başarılı fizik ve matematik öğrencilerine saç baş yoldurmuştur. Bulmaca ? Bilim ve Teknik Dergisi. 13. 10-17-2019 07:52. 30 TL. Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları-Doruk Yayınları-Yuri B. Chernyak, Robert M. Rose Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları kitabı gazikitabevi.com.tr de Sitemizden bütün... Ürün Bilgisi. Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik öğrencilerini bile çileden çıkaran 100 problem bulunmaktadır. Matematiğin ve bilimin güzelliği kanıtlanmalı ve anlaşılmalıdır. Umarız hoşlanırsınız." 40 TL. "Ancak dünyanın nasıl işlediğini anlamadan hiç kimse tam eğitimli sayılmamaktadır. Matematiğin ve bilimin güzelliği kanıtlanmalı ve anlaşılmalıdır. Umarız hoşlanırsınız.". Oyun - Briç - Satranç >. Bil Bakalım - Bilim ve Matematik Bulmacaları. Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik öğrencilerini bile çileden çıkaran 100 problem bulunmaktadır. Mesela bu yazımızda yazar Yuri B. Chernyak kitapları arasında yer alan Bil Bakalım Bilim ve Matematik Bulmacaları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Nuriye Alçı tarafından 17/12/2019 tarihinde (2 hafta önce) saat 15:46'de oluşturuldu. Bil Bakalım Bilim Ve Buluşlar ! Bil Bakalım Bu Hangi Hayvan? Öykü tadındaki kurmacasıyla bulmacalar, size olasılık dışı veya çelişkili gelebilir. Ancak her öykünün akılcı bir çözümü var. İşin zorluğu da bu ilginç ama akılcı çözümleri bulabilmekte. ...Ve Matematik Bulmacalar - 9789755534220 - Kültür Kitapları - Bu kitapta en başarılı matematik ve fizik öğrencilerini bile Charles Darwin - 9789755535463 - Bilim - - 9789755535463 - Doruk Yayınları.. 26.13 TL. Öykü tadındaki kurmacasıyla bulmacalar, size olasılık dışı veya çelişkili gelebilir. Ancak her öykünün akılcı bir çözümü var. İşin zorluğu da bu ilginç ama akılcı çözümleri bulabilmekte. Matematigin ve bilimin güzelligi kanitlanmali ve anlasilmalidir. Umariz hoslanirsiniz." (Arka Kapak). Ürü...