Azgelişmişliğin Sürekliliği

Fikret Başkaya

Azgelişmişliğin Sürekliliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-16
YAZAR Fikret Başkaya
ISBN 9755842264
DOSYA FORMATI 7,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kapitalist üretim tarzı küçük bir azınlığı zenginleştirip dünya nüfusunun giderek artan bir bölümünü yoksullaştırmakla da kalmıyor, insanlığın geleceğini de tehlikeye atmış durumdadır. Dolayısıyla, sermaye uygarlığı sadece savaş, açlık, yoksulluk, sefalet, azınlık kültürlerinin tahribi, aşağılanma, manevi yozlaşma vb. üretmekle kalmıyor, giderek gezegeni de üzerinde yaşanamaz hale getiriyor. Teknikçi burjuva uygarlığının “başarısının” ne pahasına gerçekleştiği sorusunu da sormak gerekiyor. Sermaye uygarlığının bunca övünülen “başarısı”, biyosferin milyonlarca, hatta milyarlarca yılda biriktirdiği “ekolojik sermayenin” aşırı israfıyla mümkün olmuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Azgelişmişliğin Sürekliliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Azgelişmişliğin Sürekliliği.

...tarih sahnesine çıktığından beri kapitalizm, aynı anda zenginlik ve yoksulluk üreten bir makina gibi çalıştı ... Azgelişmişliğin Sürekliliği - Kitap Vikitap ... . Azgelişmişliğin Sürekliliği (Ciltli)-Öteki Yayınevi-9789755842264-Fikret Başkaya-%25 indirimli-Kapitalist üretim tarzı küçük bir azınlığın zenginleştirilip düny. Azgelişmişliğin Sürekliliği. Kapat. Azgelişmişliğin Sürekliliği. ISBN. : 9789755330143. Azgelişmişliğin Sürekliliği. Azgelişmişliğin Sürekliliği. Fikret Başkaya. İmge Kitabevi. Güçsüz ve fakir ülkelerin düştüğü durum v ... Azgelişmişliğin Sürekliliği Fikret Başkaya ... . Azgelişmişliğin Sürekliliği. Fikret Başkaya. İmge Kitabevi. Güçsüz ve fakir ülkelerin düştüğü durum ve bu durumdan kurtulmanın çareleri reçeteler halinde ağzında puro tüttüren, koca göbekli veya kendi diline yabancılaşmış kibar giyimlilerce basın aracılığıyla bizlere... 18.75 TL. Azgelişmişliğin Sürekliliği-Öteki Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Azgelişmişliğin Sürekliliği. Fikret Başkaya - AZGELİŞMİŞLİĞİN SÜREKLİLİĞİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. AZGELİŞMİŞLİĞİN SÜREKLİLİĞİ. Kitap Bilgisi. Alıntılar. 10 €. Bir üretim tarzı olarak tarih sahnesine çıktığından beri kapitalizm, aynı anda zenginlik ve yoksulluk üreten bir makina gibi çalıştı. İkinci Dünya Savaşı sonrasında dünyanın yoksullarının... Azgelişmişliğin Sürekliliği. Fikret Başkaya. Bir üretim tarzı olarak tarih sahnesine çıktığından beri kapitalizm, aynı anda zenginlik ve yoksulluk üreten bir makina gibi çalıştı. 19.30 TL. Bir üretim tarzı olarak tarih sahnesine çıktığından beri kapitalizm, aynı anda zenginlik ve yoksulluk üreten bir makina gibi çalıştı....