Anansi Çocukları

Neil Gaiman

Anansi Çocukları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-11
YAZAR Neil Gaiman
ISBN 6053752981
DOSYA FORMATI 8,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Karanlık, korkutucu ve büyülü dünyalara eğlence, mizah ve samimiyetle bambaşka bir tat kazandıran Neil Gaiman, bu kez okurunu, yeryüzü üzerinde söylenegelen tüm öykülerin sahibi örümcek-tanrı Anansi’nin ve çocuklarının macerasına kulak vermeye çağırıyor.Her şey Şişko Charlie’nin, ölen babasının aslında bir tanrı olduğunu öğrenmesiyle başlar. Bu yetmezmiş gibi Şişko Charlie, Örümcek adında gizemli bir kardeşi olduğunu da öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; insanlar için de, tanrılar için de...Neil Gaiman, 1960 yılında İngiltere’de doğdu. Bugüne kadar pek çok fantazya romanı ve çizgi roman yazmıştır. Sandman serisi, Yıldız Tozu, Amerikan Tanrıları, Kıyamet Gösterisi, Yokyer ve Koralin ve Gizli Dünya yazarın öne çıkan eserlerinden başlıcalarıdır. Hugo, Nebula, Bram Stoker ve Newbery Medal gibi pek çok ödül kazanan yazar, hayranları tarafından edebiyat dünyasının ‘rock yıldızı’ olarak görülmektedir. (Hâlâ 1.80 boyundadır ve siyah tişörtler giymektedir.)Neil Gaiman’ın Anansi Çocukları romanı, British Fantasy Society’nin verdiği En İyi Roman ödülüyle Locus dergisinin verdiği En İyi Fantazi Romanı ödülüne değer bulundu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anansi Çocukları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anansi Çocukları.

...lar için de... Herkese merhaba *-* Kitap Dostları'yla 6 ... Anansi Çocukları eBook - Sci-Fi Classics ... . kitap turuna hoşgeldiniz. Bu turdaki konuğumuz Neil Gaiman - Anansi Çocukları. Neil Gaiman. Karanlık, korkutucu ve büyülü dünyalara eğlence, mizah ve samimiyetle bambaşka bir tat kazandıran Neil Gaiman, bu kez okurunu... Bu yetmezmiş gibi Şişko Charlie, Örümcek adında gizemli bir kardeşi olduğunu da öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; insanlar için de, tanrılar için de... Anansi Çocukları Neil Gaiman. Fakat Anansi Çocuklar ... Neil Gaiman - Anansi Çocukları | Rapunzel'in Kulesinden ... ... Anansi Çocukları Neil Gaiman. Fakat Anansi Çocukları'nda Gaiman'ın o bilindik stilinden uzak bir hava vardı. Fakat serinin ilk kitabı olan Amerikan Tanrıları "king size tadelle" iken Anansi Çocukları "bir parça tadelle" gibiydi. Anansi Çocukları / Neil Gaiman. 15 Mayıs 2018. Anansi Çocukları'ndan… Çoğu şeyin başladığı gibi, bu da bir şarkıyla başlar. Ne de olsa önce söz vardı ve söz dediğinizin bir melodisi olurdu. Tanıtım: Kitabın adı: Anansi Çocukları. Yazarın adı: Neil Gaiman. Orjinal adı: Anansi Boys. Yayınevi: İthaki. Baskı: 1. Baskı Temmuz 2013. Alınan tarih: 16 Temmuz 2015. Sayfa: 383. Puanım: 6/10. Adı: Anansi Çocukları. Orijinal Adı: Anansi Boys. Yazarı: Neil Gaiman. Çevirmen: Murat Özbank. Yayınevi: İthaki Yayınları. GoodReads Puanı: 3.98. İlk Neil Gaiman kitabım Anansi Çocukları oldu. Neil Gaiman'ın Anansi Çocukları romanı, British Fantasy Society'nin verdiği En İyi Roman ödülüyle Locus dergisinin verdiği En İyi Fantazi Romanı ödülüne değer bulundu. Neil Gaiman'ın Anansi Çocukları romanı, British Fantasy Society'nin verdiği En İyi Roman ödülüyle Locus dergisinin verdiği En İyi Fantazi Romanı ödülüne değer bulundu. Neil Gaiman. Karanlık, korkutucu ve büyülü dünyalara eğlence, mizah ve samimiyetle bambaşka bir tat kazandıran Neil Gaiman, bu kez okurunu... Bir Gaiman kitabı incelemesi daha. Kayıp Rııhtım portal sayfasından okumak için buraya tıklayınız efendim. "Dünya hep aynı dünya olabilir, ama duvar kâğıdı değişir. Öyle değil mi?...