Ad Ve Soyadları Sözlüğü

Yıldız Kasnak

Ad Ve Soyadları Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-12-21
YAZAR Yıldız Kasnak
ISBN 9752821385
DOSYA FORMATI 7,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ad bir kimseyi, bir şeyi anlatmaya, tanımlamaya, açıklamaya, bilgilendirmeye yarayan söz, isim. Özel ad, tek varlığı bilgilendiren ad. Soyadı, herkesin ailece anılmasına yarayan öz adından sonraki adı, aile adı.Günümüzde her aile yeni doğan çocuğuna anadilinden bir ad verir.Ad, insanlar için, bir ulusun var olmasının belgesidir, bir kişiyi diğer kişilerden ayıran ve o kişiyi belirleyen bir sözcüktür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ad Ve Soyadları Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ad Ve Soyadları Sözlüğü.

...ız Kasnak. ...listesi: Projeleriniz için ad soyad liste, isim soyisim liste, rastgele Türkçe adlar, Türkçe soyadlar ... Türk Ad ve Soyadları Sözlüğü Yıldız Kasnak ... . Buna bir excel uzantısı ile ulaşamazmıyız .Ad ve soyad havuzu seklınde kullanmak istiyoruz. Ad Ve Soyadları Sözlüğü. Yıldız Kasnak. HAVALE :12,87 TL %1 EFT İndirimi. Ad bir kimseyi bir şeyi anlatmaya tanımlamaya açıklamaya bilgilendirmeye yarayan söz isim. Ad alanları. Kategori. Yıldız Kasnak. Ad bir kimseyi, bir şeyi anlatmaya, tanımlamaya, açıklamaya, bilgilendirmeye yarayan sö ... Ad Ve Soyadları Sözlüğü ... . Kategori. Yıldız Kasnak. Ad bir kimseyi, bir şeyi anlatmaya, tanımlamaya, açıklamaya, bilgilendirmeye yarayan söz, isim. Özel ad, tek varlığı bilgilendiren ad. Ürün Adı: Ad Ve Soyadları Sözlüğü Ürün Kodu: 9789752821385 Basım Yılı: 2010 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Yazar / Cevirmen: Yıldız Kasnak. Dilbilgisi bakımından nesneleri belirten adlara cins ad, kişileri ve dünyada tek olan nesneleri b...