Rüzgar Çalgısı/Ateş Rüzgarı

William Nicholson

Rüzgar Çalgısı/Ateş Rüzgarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-22
YAZAR William Nicholson
ISBN 9751409675
DOSYA FORMATI 10,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okuldan nefret ediyorum! Derecelendirmeden nefret ediyorum! Daha yükseğe ulaşmak istemiyorum! Daha çok çalışmayacağım! Yarının bugünden daha iyi olması için çaba göstermeyeceğim! 'Büyük Sınav'dan nefret ediyorum!Etrafı duvarlarla çevrili kent devleti Aramanth'da sınavlar her şeydir. İnsanların yaşamı, sınavlardaki başarılarına göre belirlenmektedir. Aramanthanlı genç bir kız olan Kestrel Hath bu sisteme baş kaldırınca Başmüfettiş ailesini en ağır cezaya çarptırır. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rüzgar Çalgısı/Ateş Rüzgarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rüzgar Çalgısı/Ateş Rüzgarı.

... geleceğini tehdit eden korkunç gücün İmparatorluğun Köleleri/Ateş Rüzgarı ... Rüzgar Çalgısı Ateş Rüzgârı 1. Kitap, William... | Kitap365.com ... . 12,15 TL. William Nicholson. Okuldan nefret ediyorum! Derecelendirmeden nefret ediyorum! Daha yükseğe ulaşmak istemiyorum! Daha çok çalışmayacağım! İmparatorluğun Köleleri Ateş Rüzgârı 2. Kitap. 1. fiyat. Rüzgardan ve Ateşten. fiyat. Ben Rüzgarım Sen Ateş. 13. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. (Arka Kapak) Rüzgar Çalgısı: Ateş Rüzgârı 2 Kestrel Hath ve erkek kardeşi ... RÜZGAR ÇALGISI Ateş Rüzgari Serisi 1 - WILLIAM... | Nadir Kitap ... . (Arka Kapak) Rüzgar Çalgısı: Ateş Rüzgârı 2 Kestrel Hath ve erkek kardeşi Bowman'ın Rüzgar Çalgısı'nı çalıştırmalarının ardından beş yıl geçmiştir. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. 1- RÜZGAR ÇALGISI. Yazar: William Nicholson Özgün Adı: The Wind Singer Çeviren: Aslı Kurtsoy Hısım Yayınevi: Remzi Kitabevi Sayfa Sayısı: 263. Okuldan nefret ediyorum! Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. Kestrel, ailesi için bir çıkış yolu ararken, rüzgar çalgısının sırrını öğrenir ve ikiz kardeşi Bowman'la birlikte, Aramanth'ın geleceğini tehdit eden korkunç gücün kaynağına doğru zorlu bir yolculuğa çıkar....