Korkut Ata Ne Söyledi

Güray Süngü

Korkut Ata Ne Söyledi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-17
YAZAR Güray Süngü
ISBN 6053261513
DOSYA FORMATI 10,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyadaki bütün kutsal metinlerin “hikâye ederek” anlatma yöntemini kullanması boşuna olmasa gerek. Peki, bu zamanın hikâye anlatıcıları kendisine ve muhataplarına hangi hikâyeleri, nasıl anlatmalı? Zor soru. Ama zamanın sınavından geçmiş, yüzyıllarca bu toprakların insanlarının mayasına karışmış hikâyeleri görmezden gelerek olmadığı kesin! Bin Bir Gece Masalları’nı, Hazreti Ali Cenkleri’ni, Gazavatnameleri, Battalnameleri, Hamzanameleri, Nasreddin Hoca Hikâyeleri’ni ve elbette Dede Korkut Hikâyeleri’ni görmeden; bu anlatıların neyi nasıl yaptığını, nasıl bu kadar uzun süre hayatta kalabildiğini anlamadan kendini, yaşanan alemi hatta zamanın ruhunu dahi anlayabilmek, yeniden hikâye anlatmaya devam edebilmek mümkün değil.İşte sevgili okur, bu soruyu kendimize sorup durmaktan vazgeçip çoğu kuşakdaşımız olan öykücülere de yöneltince ortaya bu kitap çıktı. On iki değerli yazar ölümsüz Dede Korkut Hikayelerinden birer tane seçti ve onu kendi öykü anlayışına göre yeniden yorumladı. Güven Adıgüzel,Arda Arel,Naime Erkovan,Akif Hasan Kaya,İsmail Özen,Mukadder Gemici,Güray Süngü,Aykut Ertuğrul,Osman Cihangir,Emre Ergin,Güzide ErtürkveMustafa Çiftçi,birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi. Biz onun söylediklerini kendi dilimizce, kime, nasıl söyleriz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korkut Ata Ne Söyledi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korkut Ata Ne Söyledi.

... birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi ... Korkut Ata Ne Söyledi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . ...İsmail Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osman Cihangir, Emre Ergin, Güzide Ertürk ve Mustafa Çiftçi, birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi. 13.60 TL. ...Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osman Cihangir, Emre Ergin, Güzide Ertürk ve Mustafa Çiftçi, birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi. 12.75 TL. ...Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osm ... Korkut Ata Ne Söyledi Aykut Ertuğrul ... . 12.75 TL. ...Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osman Cihangir, Emre Ergin, Güzide Ertürk ve Mustafa Çiftçi, birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi. ...İsmail Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osman Cihangir, Emre Ergin, Güzide Ertürk ve Mustafa Çiftçi, birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi. "Korkut Ata ne söyledi". için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Korkut Ata ne söyledi. Aykut Ertuğrul Güray Süngü. ...Aykut Ertuğrul'un konuşmacı olarak katıldığı "Korkut Ata Ne Söyledi" adlı söyleşi düzenlendi. yer aldığı "Korkut Ata Ne Söyledi" adlı kitap tanıtılarak, Dede Korkut Hikayelerinin önemine dikkat çekildi. Korkut Ata Ne Söyledi kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2016-11-17 yılında yayınlanan Korkut Ata Ne Söyledi , 1. Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. 9786053261513. 117288. Korkut Ata Ne Söyledi. İz Yayıncılık. 11.90. ...Kayaİsmail ÖzenMukadder GemiciGüray SüngüAykut ErtuğrulOsman CihangirEmre ErginGüzide Ertürk veMustafa Çiftçibirer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki;Korkut Ata bize ne söyledi. ...İsmail Özen, Mukadder Gemici, Güray Süngü, Aykut Ertuğrul, Osman Cihangir, Emre Ergin, Güzide Ertürk ve Mustafa Çiftçi, birer hikaye aldılar önlerine ve dediler ki; Korkut Ata bize ne söyledi....