KonferanslarHukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri

Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil

KonferanslarHukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-10-16
YAZAR Ord. Prof. Dr. Ali Fuad Başgil
ISBN 9757747703
DOSYA FORMATI 5,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ne yükselme ülküsü, ne rasyonel iş nizamı, ne de ilmi zekâ kanunsuzlukla asla birlikte bulunmaz. Çünkü kanunsuzluk; plansızlık ve programsızlıktır. Kanunsuzluk iptidailiktir.Kanunsuzluk irticadır, haşin kuvvetlerin çarpıştığı devirlere dönmektir. Kanunsuzluk hüküm süren yerde emniyet ve güven yoktur.Ord. Prof. Ali Fuad BaşgilRahmetli Ali Fuad Başgil’in bu eseri 1930 ile 1944 yıllarında memleketin muhtelih şehirlerinde verdiği konferans ve seminerlerinden derlenmiş kıymetli bir eseridir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz KonferanslarHukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap KonferanslarHukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri.

...kültesi Kütüphanesi Eczacılık Fakültesi Kütüphanesi Edebiyat ... Konferanslar; Hukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri - Ali Fuad... ... ... Konferanslar Hukukun Ana Meseleleri ve Müesseseleri. Yayınevi / Marka: Yağmur Yayınları. Barkod: 9789757747703. Rahmetli Ali Fuad Başgil'in bu eseri 1930 ile 1944 yıllarında memleketin muhtelih şehirlerinde verdiği konferans ve seminerlerinden derlenmiş kıymetli bir eseridir. Rahmetli Ali Fuad Başgil´in bu eseri 1930 ile 1944 yıllarında memleketin muhtelih şehirlerinde verdiği konferans ve seminerlerinden derlenmiş kıymetli bir eseridir. Okuyucu Yorumları. Türk Dili ve Kompozisyon Bilgisi smet Emre, F ... Konferanslar hukukun ANA meselelerı ve... ... . Okuyucu Yorumları. Türk Dili ve Kompozisyon Bilgisi smet Emre, Fatih Alkayış, Ahmet Turan Doğan. Hukuka Giriş Hukuksal Kavramlar ve Kurumlar Cevdet Atay....