Kiralık Hayaller

Ahmed Günbay Yıldız

Kiralık Hayaller
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-03-26
YAZAR Ahmed Günbay Yıldız
ISBN 9752637160
DOSYA FORMATI 8,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Semih, etrafındaki güçlerin ve maddenin kuşatmasında olan bir kasabada ‘asil kime denir, asil doğulur mu yoksa asalet sonradan hakedilip taşınan bir vasıf mıdır? ’ gibi sorularla zihni meşgul bir gençtir. Bu cesur ama toy delikanlının ödediği bedel ise memleketinden sürgün edilmek olacaktır. O’nun artık tek dileği vardır önünde herkesin saygıyla eğildiği biri olarak doğduğu topraklara geri dönmek!Hayata dokunarak romanlarıyla okuyucularının gönlünde taht kuran Ahmet Günbay Yıldız, yeni romanı ‘Kiralık Hayaller’de memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin ‘’hayaller’ini gerçekleştirme uğruna verdiği hayat mücadelesini anlatıyor ve sizi serüvenine ortak ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kiralık Hayaller i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kiralık Hayaller.

...ayaller_?utm_source=ig_profile_share&igshid ... Kiralık Hayaller | Mirkitap ... ... Kiralık Hayaller en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kiralık Hayaller ayağınıza gelsin! Ahmed Günbay Yıldız'ın "Kiralık Hayaller" adlı yeni romanında memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin "hayaller"ini gerçekleştirme uğrunda verdiği hayat mücadelesinin beklenmedik... Ahmed Günbay Yıldız. Ahmed Günbay Y ... Kiralık Hayaller, Ahmed Günbay Yıldız » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... ... Ahmed Günbay Yıldız. Ahmed Günbay Yıldız'ın "Kiralık Hayaller" adlı yeni romanında, memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin "hayaller"ini gerçekleştirme uğrunda verdiği hayat... Kiralık Hayaller AÇIKLAMASI. Ahmed Günbay Yıldız′ın "Kiralık Hayaller" adlı yeni romanında, memleketini terk etmek zorunda kalmış onurlu bir gencin hayallerini gerçekleştirme uğrunda verdiği... 19.60 TL. Kiralık Hayaller uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. kiralik hayaller. Ve bedel olarak memleketinden sürgün edilmişti. Onun tek hayali vardır artık: Önünde herkesin saygıyla eğildiği biri olarak doğduğu topraklara geri dönmek! Şair Nilda Paşaoğlu isimli şaire ait Kiralık Hayaller adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Nilda Paşaoğlu adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. Kiralık Hayaller en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Kiralık Hayaller incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kiralık Hayaller. Satıcının Açıklaması. 28,00 TL %29 indirim. "KİRALIK HAYALLER". için 14 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 6,89 TL. Sepete Ekle. Kiralık Hayaller. Ahmed Günbay Yıldız. kiralik hayalle...