Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü

Fikret Başkaya

Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-09-01
YAZAR Fikret Başkaya
ISBN 975844929x
DOSYA FORMATI 8,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bazı kavramlar sıkça kullanıldığı halde, içerikleriyle pek ilgilenilmez. Veri olarak kabul edilirler ve bir bakıma inanç kategorisine dahil olmuşlardır. Kalkınma kavramın son yarım yüzyılın en çok kullanılan kavramlarından biridir. Oysa, gerçekten neyi ifade ettiği pek merak konusu olmamıştır. Kavramlara yüklenen anlamlar her zaman herkes için aynı olmayabilir ve bu doğaldır. "Uygarlaşma", "modernleşme" veya aşağı yukarı aynı anlama gelen "çağdaşlaşma", "batılılaşma" vb. gibi kavramlar herkes için aynı anlamları taşımaz. Kalkınma kavramı da bu tür kavramlardan biridir ve benzer bir durum kalkınma içinde geçerlidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü.

...lkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar ... Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü ... . Veri olarak kabul edilirler ve bir bakıma inanç kategorisine dahil olmuşlardır. Kalkınma kavramın son yarım yüzyılın en çok kullanılan kavramlarından biridir. Fikret Başkaya. Bazı kavramlar sıkça kullanıldığı halde, içerikleriyle pek ilgilenilmez. Veri olarak kabul edilirler ve bir bakıma inanç kategorisine dahil olmuşlardır. 18.75 TL. Gibi kavramlar herkes için aynı anlamları t ... Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü Pdf İndir ... . 18.75 TL. Gibi kavramlar herkes için aynı anlamları taşımaz. Kalkınma kavramı da bu tür kavramlardan biridir ve benzer bir durum kalkınma için de geçerlidir. Kalkınma kavramı da bu tür kavramlardan biridir ve benzer bir durum kalkınma için de geçerlidir. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü (Ciltli) Fikret Başkaya. 22.50 TL. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü-İmge Kitabevi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... 25.20 TL. "Kalkınmanın sadece ekonomik bir kategoriye indirgendiği ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda, diktatörlükler de kendilerini kalkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar. ...ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda diktatörlükler de kendilerini kalkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü. 26.40 TL. "Kalkınmanın sadece ekonomik bir kategoriye indirgendiği ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda, diktatörlükler de kendilerini kalkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar. Fikret Başkaya. "Kalkınmanın sadece ekonomik bir kategoriye indirgendiği ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda, diktatörlükler de kendilerini kalkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve DüşüşüKalkınmanın sadece ekonomik bir kategoriye indirgendiği ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda, diktatörlükler de kendilerini. Kalkınmanın sadece ekonomik bir kategoriye indirgendiği ve GSMH ile ölçüldüğü koşullarda diktatörlükler de kendilerini kalkınma misyonunun taşıyıcıları olarak sunabiliyorlar. 16.20 TL. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü - Bazı kavramlar sıkça kullanıldığı halde, içerikleriyle pek ilgilenilmez. Kargo dahil en ucuz16,25 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Kalkınma İktisadının Yükselişi ve Düşüşü. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: Dün 14......