Taş MezarYa Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe

Ahmet Ferruh Öncü

Taş MezarYa Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-30
YAZAR Ahmet Ferruh Öncü
ISBN 6056695100
DOSYA FORMATI 6,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Komik bir biçimde başlayan ama bir daha hiç gülemeyeceği ciddiyetteki olayların casusluk gibi bir suçlamaya dönüşmesi… Yaşadığı ağır koşullar altında ayakta kalma çabası ve masumiyetini ispatlama mücadelesinin hikâyesini okuduğunuzda “Gerçek hayatta hem de Almanya gibi modern bir ülkede olmaz bunlar, ancak kurgudur…” diyerek düşüneceğiniz ama her ânı yaşanmış gerçek bir olayın, yazıyla anlatılabilen kadarının naklidir bu satırlar… Emekli Emniyet MüdürüHANEFİ AVCITaha Gergerlioğlu 2014’ün Aralık ayında Frankfurt’ta ilginç bir şekilde tutuklandı. Ama ortada bir suç yoktu. Bulunmalıydı. “Ajan” ilan edildi.İçeri alındığında anladı ki Alman Devleti peşine düşmüştü. Attığı her adım takip edilmişti. 11 ay güneş yüzü göremedi. Tecrit edildi.Tek başına kaldığı hücresinde yenilmedi, pes etmedi, teslim olmadı! Olmadık hakaretlere maruz kaldı… Türkler değil ama Almanlar yenildi. Geri adım attı…O gün geldiğinde “Pardon!” diyerek serbest bıraktılar… Geride yüzlerce cevap bekleyen soru vardı! İşte bu kitap bu anlaşılmaz kumpasın en anlaşılır tarafı!Okuyun! Güler misiniz, ağlar mısınız bilemem…Ama okuyun!Almanya gerçeğini Acı Vatan’ı bir de burada keşfedin. Sonra bir daha düşünün! “neler oluyor?” diye...Takvim Gazetesi Genel Yayın YönetmeniERGÜN DİLERİşte bu çetrefilli süreçte hayali olmayan bu kahramanlar yazar Ahmet Ferruh Öncü tarafından bugüne kadar belki de hiç denenmemiş bir üslup ile kaleme alınarak kitaplaştırıldı.Kan donduran muamelelere maruz kalmış Gergerlioğlu ve arkadaşlarının sürecini bu enfes üslup ile okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Taş MezarYa Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Taş MezarYa Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe.

...a kuzgun leşe! “Sonunda büyük bir başarıya ulaşmak için yok olma tehlikesi bile göze alınır” anlamında kullanılan bir söz: “Atasözlerinde, ya devlet başa ya kuzgun leşe, demişiz ... Bahçeli: Ya Devlet Başa ya Kuzgun Leşe ... .” B. Felek. II. Mahmud, III. Selim'in şehit edildiği gün, sonraları bir darb-ı mesele dönüşecek olan şu sözü söylemişti: "Ya devlet başa ya kuzgun leşe…" Taş Mezar: Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. "ya başına devlet (talih) kuşu konar yani devlet(güç+mutluluk) sahibi olur ya da cesedi kuzgunlara (amerikan filmlerindeki akbabaların türk muadili) yem olur" anlamındadır. Yani dayatmac ... Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe Sözü Ne Demektir ? ... . "ya başına devlet (talih) kuşu konar yani devlet(güç+mutluluk) sahibi olur ya da cesedi kuzgunlara (amerikan filmlerindeki akbabaların türk muadili) yem olur" anlamındadır. Yani dayatmacı yöntemleri ilke edinmiş kuzgun leşe kliklerin cirit attığı devlet anlayışı egemen olur. Vesselam. https://enpolitik.com/kose-yazisi/1133/ya-devlet-basa-ya-kuzgun-lese. Sizin Yorumunuz Türk Dünyası. Video Galeri. Ya Devlet başa,Ya kuzgun Leşe! Gündem Yazıları. 02.04.2013. Alman medyasının tabiri ile "Türk James Bond'unun" esaretini anlatan kitabı çıktı. İşadamı ve dönemin Başbakan'ı Ahmet Davutoğlu'nun ekonomi danışmanı olan Muhammed Taha Gergerlioğlu 17 Aralık... Onun için üstüne basa basa ABCDE planları yapın dedik! 15 senedir sesimizi kesenler ve maksatlı duyurmayanlar için Millet mesajını da verdi: Ya devlet başa, ya kuzgun leşe! Haklının hakkını verin! Tabii ki Taş Mezar Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe PDF İndir kitabının e-Book, ePub ve Yandex indirme (download) seçenekleri için yazının devamına göz atmanız gerekiyor. Taş Mezar Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe Sonunda Kitap kitapyurdu ve dr satısta http://www.haberodasi.tv/haber/1021/tas-mezar-ya-devlet-basa-ya-kuzgun-lese.html … Sizlere Taş Mezar Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çal...