Peltek Vaiz

İbrahim Tenekeci

Peltek Vaiz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-11-15
YAZAR İbrahim Tenekeci
ISBN 9759961534
DOSYA FORMATI 9,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Peltek vaiz, hani senin cem’atinBak öteki bülbül gibi şakıyorHele hutbede duruyor saatinİteklesen bir saniye gitmiyor. Gizlesen de dilindeki kamburuÇıkmak için bir yolunu buluyorS yılan z kuyu, evet kanguruGibi harfler, ah nasıl da zıplıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Peltek Vaiz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Peltek Vaiz.

...z hani senin cema'tin bak öteki bülbül gibi şakıyor hele hutbede duruyor saatin itekselen bir saniye gitmiyor ... Pandora - Peltek Vaiz - İbrahim Tenekeci - Kitap - ISBN 9789759961534 ... . Yayınevi: Profil Yayıncılık Adı: Peltek Vaiz Yazar: İbrahim Tenekeci Genel Koordinatör: Münir Üstün Genel Yayın Yönetmeni:Cem Küçük Sayfa Sayısı: 48 Basım Tarihi: Ekim 2010 ISBN... Seçme şairlerden seçme şiirler. Peltek vaiz - İbrahim Tenekeci. peltek vaiz hani senin cema`atin bak öteki bülbül gibi şakıyor hele hutbede duruyor saatin iteklesen bir saniye gitmiyor. Peltek vaiz hani senin cematin Bak öteki bülbül gibi şakıyor Hele hutbede duruyor saatin İteklesen bir san ... Peltek Vaiz İbrahim Tenekeci ... . Peltek vaiz hani senin cematin Bak öteki bülbül gibi şakıyor Hele hutbede duruyor saatin İteklesen bir saniye gitmiyor Gizlesen de dilindeki kamburu Çıkmak için bir yolunu buluyor S yılan z kuyu evet... Peltek vaiz hani senin cem'atin. Bak öteki bülbül gibi şakıyor. Hele hutbede duruyor saatin. İbrahim Tenekeci, Peltek Vaiz, s.24. ibrahim tenekeci'nin şŸiir kitabı. peltek vaiz hani senin cema'atin bak öteki bülbül gibi şŸakıyor hele hutbede duruyor saatin iteklesen bir saniye gitmiyor. peltek vaiz hani senin cemaatin bak öteki bülbül gibi şakıyor hele hutbede duruyor saatin iteklesen bir saniye gitmiyor. gizlesen de dilindeki kanburu çıkmak için bir yolunu buluyor s yılan z kuyu evet... Peltek Vaiz arıyorsan site site dolaşma! Peltek Vaiz. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon güncelleme: 6 dakika önce idefix. Söyledikleri bazen giderken söylenmiştir, bazen peltek bir vaizin söylediğiyle eşdeğerdi, bazen ağır bir misafir gibi yavaşça gelir. Peltek Vaiz sıralı şiirleriyle oluşmuştur. İbrahim Tenekeci. Komik bir tarafı var bu sırrı saklamanın Kuşlar da uçar kanatlanıp içine, Cama yaslanan yanak elbet ağlamak ister Ve kartlar açılınca yüzmeyi bilme...