Her Çikolata YenmezVe Başka Tatsız Öyküler

Prof. Dr. Sevil Atasoy

Her Çikolata YenmezVe Başka Tatsız Öyküler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-03-29
YAZAR Prof. Dr. Sevil Atasoy
ISBN 6050949933
DOSYA FORMATI 5,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Suçluların ürpertici dünyasında bir gezinti…Dolunayda suç artar mı… Ölüler konuşur mu…Van Gogh’un tabloları neden sarıydı… Suçlular neden “kuyruklu yalan” söyler…CSI-Konya, nasıl çalışıyor… Polisiye yazarının “Ceset çiftliği”…ABD cezaevindeki Türk mahkûmun masaj cinayeti…Cehennemden gelen mektup… Kayıp çocuklar, nereye gider…Aşk, insana neler yaptırır… “Kaçılamayan cezaevi”nden nasıl kaçılır…Dünyaca ünlü suçbilim uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy, tümüyle gerçek olayların izini sürerek, suçluların ürpertici dünyasındaki gezintisini sürdürüyor.Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki rastlantılar ve acı sürprizleri bilimin kesinliğiyle buluşturduğu, heyecanla okunan bir kitap.Unutmayın, kusursuz suç yoktur ve işini iyi bilen dedektifler için “sır” diye bir şey söz konusu değildir!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Çikolata YenmezVe Başka Tatsız Öyküler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Çikolata YenmezVe Başka Tatsız Öyküler.

...tap gönderiyor ve şöyle yazıyoruz: Her Çikolata Yenmez - Ve Başka Tatsız ... Her Çikolata Yenmez ve Başka Tatsız Öyküler ... ... Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki rastlantılar ve acı sürprizleri bilimin kesinliğiyle buluşturduğu, heyecanla okunan bir kitap. Dr. Sevil Atasoy, tümüyle gerçek olayların izini sürerek, suçluların ürpertici dünyasındaki gezintisini sürdürüyor.Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki... You are here: Home › Books › Her Çikolata Yenmez Ve Başka Tatsız Öy ... Her Çikolata Yenmez - Ve Başka Tatsız Öyküler - Sevil Atasoy... ... ... You are here: Home › Books › Her Çikolata Yenmez Ve Başka Tatsız Öyküler. Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki rastlantılar ve acı sürprizleri bilimin... Dr. Sevil Atasoy, tümüyle gerçek olayların izini sürerek, suçluların ürpertici dünyasındaki gezintisini sürdürüyor.Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki... YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Her Çikolata Yenmez - ve Başka Tatsız Öyküler. Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki rastlantılar ve acı sürprizleri bilimin... Her Çikolata Yenmez ve Başka Tatsız Öyküler. 28.15 TL. Her Çikolata Yenmez, yazarın usta ve kıvrak kaleminin, suçluların yaşamındaki rastlantılar ve acı sürprizleri bilimin kesinliğiyle buluşturduğu, heyecanla okunan bir kitap. Sevil Atasoy. Suçluların ürpertici dünyasında bir gezinti... Dolunayda suç artar mı... Ölüler konuşur mu... Van Gogh'un tabloları neden sarıydı... Suçlular neden "kuyruklu yalan" söyler... Sevil Atasoy. Dolunayda suç artar mı… Ölüler konuşur mu… Van Gogh'un tabloları neden sarıydı… Suçlular neden "kuyruklu yalan" söyler… CSI-Konya, nasıl çalışıyor… Unutmayın, kusursuz suç yoktur ve işini iyi bilen dedektifler için "sır" diye bir şey söz konusu değildir!. Her Çikolata Yenmez - Ve Başka Tatsız Öyküler......