Hatıralarım (Müslüman Kardeşler) (Ciltli)

Hasan el-Benna

Hatıralarım (Müslüman Kardeşler) (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-16
YAZAR Hasan el-Benna
ISBN 6054997848
DOSYA FORMATI 6,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kardeşlerim! Sizler şu ana kadar herhangi bir partiye ya da kuruluşa katılmadığınız gibi, onların herhangi birisene düşmanca davranmış da değilsiniz. Sizler, Allah'ın Rasulü'nden başka bir öndere uymuş değilsiniz, Allah'ın Kitabı'ndan başka bir yol kabul edip beğenmiş değilsiniz, İslam'dan başka bir amaç da edinmiş değilsiniz.Kayzer'in hakkını Kayzer'e, Allah'ın hakkını Allah'a ver diye bir öğreti yoktur İslam'ın öğretileri arasında. Aksine, İslam'ın öğretileri arasında olan şudur: Kayzer'in kendisi de, Kayzer'e ait olanlarda, hepsi bir ve Kahhar olan Allah'ındır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hatıralarım (Müslüman Kardeşler) (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hatıralarım (Müslüman Kardeşler) (Ciltli).

...ğınız gibi, onların herhangi birisene düşmanca davranmış da değilsiniz ... Hatıralarım / Müslüman Kardeşler - Kitap Analiz - Kitap Sponsorum... ... . Çünkü o, Müslüman bir toplumdur. Ben onu kahvelerden, mescitlerden, çarşı-pazarlardan tanırım. 262- Risalenin başında Müslüman Kardeşler 'in temel öğretilerinden şu hususlar yer almıştı Hatıralarım / Müslüman Kardeşler. Kitap Arka Kapak:Kardeşlerim! 1. Bölüm Hasan El Benna'nın çocukluk yıllarından Müslüman kardeşler teşkilatına kadar olan kısımdır. 15.98 TL. Beka Yayınları Eserlerini Şehadet Kitap'dan En Uygun Fiyatlarla ... Hatıralarım Müslüman Kardeşler Ciltli Hasan El Benna ... . 15.98 TL. Beka Yayınları Eserlerini Şehadet Kitap'dan En Uygun Fiyatlarla Satın alabilirsiniz . Kart ve Kapıda Ödeme Seçenekleri ile......