Viyana Yazıları

Gürsel Dönmez

Viyana Yazıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-19
YAZAR Gürsel Dönmez
ISBN 9756698853
DOSYA FORMATI 7,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Viyana Yazıları 1988-2003 arasında kaleme alınmış denemelerden oluşmaktadır.Mevzuların çok demli oluşu yazarın metodolojik tercihi olsa gerektir.Ele alınan konular geniş bir spektrum oluştururken, sayfalar boyunca daha geniş kapsamlı bir başka çalışmanın adeta dipnotları verilmektedir.Bunlar yaklaşıl 15 yıllık bir özel tarihin ya da hala devam eden derin bir muhabbetin dipnotları olarak da düşünülebilir.Kitabın hikayesi, alaca bir şafak vakti Tuna nehri kıyısında başlamış olmalıdır.Hayata ve insana dair meselelerin ele alındığı bu kitapta felsefi, tasavvufi, siyasi ve mizahi ifadeler halinde satırlar boyunca adeta sırtında yüzyıllar taşımış olan Tuna nehri akmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Viyana Yazıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Viyana Yazıları.

...ım araçları göreceksiniz, hiç şaşırmayın ... Viyana Yazıları En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Viyana insana son derece saygılı ve medeni bir şehir. Viyana Gezi Notları. 30 Ekim 2014. 42 Yorum. Kategori : Avusturya , Viyana , Yurt dışı Seyahatleri. E biletimi kendi paramla alacaksam en ucuz neresi var, hah Viyana fena değil Pegasus'ta. Bratislava, Orta Avrupa'da Viyana ile Budapeşte arasında olduğundan oldukça iyi bir hedef aslında. Bu yazı Gezi Yazıları içinde yayınlandı. K ... Avusturya Günlüğü ; Viyana | Feyazgan ... . Bu yazı Gezi Yazıları içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Viyana Yazıları 1988-2003 arasında kaleme alınmış denemelerden oluşmaktadır.Mevzuların çok demli oluşu yazarın metodolojik tercihi olsa gerektir.Ele alınan konular geniş bir spektrum oluştururken... Ertesi gün erkenden uyandırılıp kahvaltıyı takiben düştük Viyana yoluna. Yaklaşık 4.5 saat sürecek yolculuğumuz. İlgili Diğer Gezi Yazıları: VİYANA GEZİ YAZILARI-2....