Uygulamalı Almanca Dilbilgisi

Ender Erenel

Uygulamalı Almanca Dilbilgisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-10-01
YAZAR Ender Erenel
ISBN 9754710021
DOSYA FORMATI 8,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Almanca gramerin esaslarını en basit düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren bu kitabın önemli bir özelliği, gramer kurallarını bol örnekle uygulamalı bir şekilde incelemesidir. Kitapta gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden Almanca gramerin tüm incelikleri çok açık ve kolay bir yöntemle öğretilmektedir. Özellikle Almanca öğrenen Türklerin gramer konusunda karşılaştıkları güçlüklere ağırlık verilerek bu konular mümkün olduğu kadar ayrıntılı bir şekilde bol örnekle ele alınmıştır.Tüm gramer deyimleri ve örnek cümleler, Türkçe çevirileriyle birlikte verildiği için kitabı, istenen konuyu tek başına çalışmak için yararlanılacak bir başvuru kitabı gibi veya tüm Almanca grameri etraflıca öğrenmek için kullanmak mümkündür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uygulamalı Almanca Dilbilgisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uygulamalı Almanca Dilbilgisi.

...olörneklerle uygulamalı bir şekilde vermesidir ... Uygulamalı Almanca Dilbilgisi - Zafer Ulusoy Kitapları ... .Bütün... 40 €. Almanca gramerin esaslarını en basit düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren bu kitabın önemli bir özelliği, gramer kurallarını bol örnekle uygulamalı bir şekilde incelemesidir. Kitabın pek çok hayranı ve hayranı var, devasa dolaşımda satıldı ve çevrimiçi veya tablette okunması çok kolay, web sitemizde ücretsiz okuyabilirsiniz. Fono Uygulamalı Almanca Dilbilgisi... Uygulama ... Uygulamalı Almanca Dilbilgisi ... . Fono Uygulamalı Almanca Dilbilgisi... Uygulamalı Almanca Dilbilgisi (Düzey A2-C1). Yeni. Ücretsiz Kargo. örneklerle ele alınıp şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil öğretim kitaplarındaki sistemde sıralanmıştır. 51.75 TL. Almanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten bu... 57.27 TL. Almanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten bu... Ender Erenel. Almanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten... Ender Erenel. Almanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten... ...bir şekilde öğreten bu kitabın önemli bir özelliği kuralları bol örneklerle ve uygulamalı bir şekilde vermesidir. kendine öğrenmekte olanların Almanca gramerini kolayca öğrenmelerini sağlamıştır. ...en basit düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren bu kitabın önemli bir özelliği, gramer kurallarını bol örnekle uygulamalı bir şekilde incelemesidir. Almanca Temel Dilbilgisi 3. 29. ...şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil öğretim kitaplarındaki sistemde sıralanmıştır. Uygulamalı Almanca Dilbilgisi (Düzey A2-C1) 9789754710021 Fono Yayınları. Uygulamalı Almanca Dilbilgisi (Düzey A2-C1) (9789754710021). Marka : Ender Erenel. şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil öğretim kitaplarındaki sistemde sıralanmıştır. ...bu sisteminrahatlığı ve akıcılığı içinde verilerek Almancayı okulda veya kendi kendineöğrenmekte olanların Almanca gramerini kolayca öğrenmeleri sağlanmıştır. Uygulamalı Almanca Dilbilgisi....