Hayat Rehberiniz Mesnevi

Melih Ümit Menteş

Hayat Rehberiniz Mesnevi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-01
YAZAR Melih Ümit Menteş
ISBN 9751033550
DOSYA FORMATI 8,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Özgürlüğü mü tercih edeceksin yoksa konforu mu?Kendini mi keşfedeceksin, yoksa toplumun beklentileri içinde kaybolmayı mı seçeceksin?Manevi ergenlik sürecinde insanın verdiği en büyük psikolojik savaş, endişe, korku ve suçluluk duygularına karşı yürüttüğü mücadeledir.Konfor alanımızdan çıkarak manevi ergenlik sürecine atılmanın getirdiği o ezeli kaygı, Mevlâna’nın “Ney, kanlarla dolu bir yolun sözünü etmede,” diyerek işaret ettiği büyük bedeldir. Kaygılarımız ise, aşk ve aldırış sayesinde kendimizi keşif yolculuğunda bizi motive eden güç oluverir... Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek… Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin, yaratılış özelliklerinizin, duygularınızın ve çıkmazlarınızın farkına varacak ve bunlarla Mesnevî’nin rehberliğinde yüzleşeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Rehberiniz Mesnevi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Rehberiniz Mesnevi.

...aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin ... Hayat Rehberimiz Mesnevi %17 İndirimli Melih Ümit Menteş ... ... Hayat Rehberiniz Mesnevi book. Read reviews from world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Hayat Rehberiniz Mesnevi by Melih Ümit Menteş. 14.60 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... Dr. Zülfikâr Güngör, "Hz. Mevlân ... Hayat Rehberiniz Mesnevî Olsun! | Yaşam ... ... Dr. Zülfikâr Güngör, "Hz. Mevlânâ ve Mesnevî'yi Anlama Yolculuğu"... Hayat rehberiniz 'Mesnevî' olsun. Ankara Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi Türk İslâm Edebiyatı öğretim üyesi Prof. 15 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... 15.60 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... Melih Ümit Menteş. Kitap Tanıtımı Özgürlüğü mü tercih edeceksin yoksa konforu mu? Kendini mi keşfedeceksin, yoksa toplumun beklentileri içinde kaybolmayı mı seçeceksin? Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da İnkılap Kitabevi Yayınevine ait Hayat Rehberiniz Mesnevi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 14.73 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek… Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... Hayat Rehberiniz Mesnevi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Hayat Rehberiniz Mesnevi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Please click button to get Read Hayat Rehberiniz Mesnevi PDF book now. Download Hayat Rehberiniz Mesnevi PDF theme names are trademarks of The Gallup Organization 19.44 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... 14.80 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... 15 TL. Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek... Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dediğimiz aydınlanma yolculuğunda potansiyelinizin... Sonra tutku ve irademiz bizi destekler, ta ki öz benliğimiz yaşamımıza hâkim oluncaya dek Hayat Rehberiniz Mesnevî ile yaşam dedi...