Uluslararası İlişkiler ve Diploması Sözlüğü

Ahmet Emin Dağ

Uluslararası İlişkiler ve Diploması Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-01-01
YAZAR Ahmet Emin Dağ
ISBN 9759044541
DOSYA FORMATI 3,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye'nin ilk İngilizce-Fransızca-Türkçe uluslararası ilişkiler sözlüğü.15.000'i aşkın uluslararası ilişkiler ve diplomasi kavramı.Üç dilde ayrı ayrı arama yapma imkânı.Her sözcük ya da kavramın, tek sözcük Türkçe karşılıkları ve açıklamalı anlatımları.Araştırmacılar, öğrenciler, gazeteciler ve dünyayı takip etmek isteyen herkesin elinin altında bulunması gereken eşsiz bir kaynak.En güncel ve aydınlatıcı bilgileri ile, kavramlar, uluslararası örgütler, teoriler, akımlar ve kuruluşlar.Her branşta olduğu gibi, uluslararası ilişkiler ve diplomasinin de kendine özgü yerleşik bir dili bulunmaktadır.Gerek uluslararası diplomatik metinlerde, gerekse medya organlarında sık sık kullanılan bu kavramlar, çoğu kere yabancı dillden Türkçe'ye mevcut sözlüklerde bulunmamaktadır.Uluslararası ilişkilerde iletişimin dili aine gelen İngilizce içindeki, bu kavramların anlaşılması için hazırlanan ve Türkiye'de bir ilk olan İngilizce-Fransızca-Türkçe Uluslararası İlişkiler Sözlüğü, bu alanda büyük bir boşluğu dolduracaktır.Hem uluslararası ilişkiler bölümünde okuyan öğrenciler ve hem de bölgesinde ve dünyada olup bitenleri takit etmeye çalışan diğer insanlarımız, artık karşılaştıkları kavramlara kolayca anlam verebilecekler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uluslararası İlişkiler ve Diploması Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uluslararası İlişkiler ve Diploması Sözlüğü.

... uluslararası ilişkiler ve diplomasi konulu Arapça ve Türkçe orjinal metinler taranarak terim ... Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sözlüğü Ahmet Emin Dağ ... ... Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sözlüğü. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. Her branşta olduğu gibi, uluslararası ilişkiler ve diplomasinin de kendine özgü yerleşik bir dili bulunmaktadır. Bu kaygılarla hazırladığımız elinizdeki sözlüğün, söz konusu eksikliği doldurması umulmaktadır. Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sözlüğü Yorumları (0 yorum). Türkiye'nin ilk İngil ... Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sözlüğü - Ahmet Emin Dağ ... . Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Sözlüğü Yorumları (0 yorum). Türkiye'nin ilk İngilizce-Fransızca-Türkçe uluslararası ilişkiler sözlüğü. 15.000'i aşkın uluslararası ilişkiler ve diplomasi kavramı. Üç dilde ayrı ayrı arama yapma imkânı. Uluslararası ilişkiler ve diplomasi dilinin yerleşik ve güncel kavramlarını anlamak büyük bir ihtiyaç olarak ortadadır. Birçok alanda yabancı dilden Türkçe'ye ihtisas sözlükleri bulunduğu halde... 31.50 TL. Buna karşın yabancı dilden Türkçe'ye mevcut sözlüklerin içeriği uluslararası ilişkiler ve diplomasideki spesifik kelime ve kavramları çoğunlukla karşılamamaktadır. Uluslararası ilişkiler ve diplomasi sözlüğü. Ahmet Emin Dağ. Uluslararası İlişkiler ve Diploması Sözlüğü. Ahmet Emin Dağ. Her branşta olduğu gibi, uluslararası ilişkiler ve diplomasinin de kendine özgü yerleşik bir dili bulunmaktadır. Uluslararası İlişkiler Diplomasi Sözlüğü : İngilizce Fransızca Türkçe. Buna karşın yabancı dilden Türkçe'ye mevcut sözlüklerin içeriği uluslararası ilişkiler ve diplomasideki spesifik kelime ve kavramları çoğunlukla karşılamamaktadır. 31.08 TL. Uluslararası ilişkiler ve diplomasi dilinin yerleşik ve güncel kavramlarını anlamak büyük bir ihtiyaç olarak ortadadır. Buna karşın yabancı dilden Türkçe'ye mevcut sözlüklerin içeriği uluslararası ilişkiler ve diplomasideki spesifik kelime ve kavramları çoğunlukla karşılamamaktadır. Türkiyenin ilk İngilizce-Fransızca-Türkçe uluslararası ilişkiler sözlüğü.15.000i aşkın uluslararası ilişkiler ve diplomasi kavramı.Üç dilde ayrı ayrı arama yapma imkânı.Her... Buna karşın yabancı dilden Türkçe' ye mevcut sözlüklerin içeriği uluslararası ilişkiler ve diplomasideki spesifik kelime ve kavramları çoğunlukla karşılamamaktadır. Buna karşın yabancı dilden Türkçe' ye mevcut sözlükle...