Sinema Defterim

Rıza Oylum

Sinema Defterim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-30
YAZAR Rıza Oylum
ISBN 6059675093
DOSYA FORMATI 8,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim’de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sayfalar arasında okuyucusunu bekleyen Dünya yönetmenlerinden sinema dersleri metinleri de Sinema Defterim’in sürprizlerinden. Bu defter, hem okumalık hem de yazmalık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sinema Defterim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sinema Defterim.

... Oylum için ürün özellikleri. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Sinema Defterim Rıza Oylum ... . Sinema temalı defter Sinema Defterim, Seyyah Kitap etiketiyle yayınlandı. 196 sayfalık Sinema Defterim, sinemaseverler için keyifli ve sinema dolu günler vaat ediyor. Kolektif. Arka Kapak Yazısı. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim Aşk'da, yazı yazılacak sayfalara Aşk filmlerinin unutulmaz replikleri ve film kareleri eklendi. 16 TL. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sayfalar arasında okuyucusunu bekleyen Dünya yöne ... Sinema Defteri - Ekşi Sözlük ... . 16 TL. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sayfalar arasında okuyucusunu bekleyen Dünya yönetmenlerinden sinema dersleri metinleri de Sinema Defterim'in sürprizlerinden. 15 TL. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim Aşk'da, yazı yazılacak sayfalara Aşk filmlerinin unutulmaz replikleri ve film kareleri eklendi. Sinema Defterim Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay 3 Ay. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sinema Defterim. Yazar : Rıza Oylum Yayınevi : Seyyah Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. 8 €. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sayfalar arasında okuyucusunu bekleyen Dünya yönetmenlerinden sinema dersleri metinleri de Sinema Defterim'in sürprizlerinden. 11.70 TL. Sinema Defterim - Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. 11.81 TL. Sayfalar arasında okuyucusunu. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak. Sinema konseptli bir defter olan Sinema Defterim'de, yazı yazılacak sayfalara sinema tarihinin kült filmlerinden replikler ve film kareleri eklendi. Sayfaları çevirenler her sayfada yeni bir filmle karşılaşacak....