Kalbin Erbaini (Karton Kapak)

Mehmet Görmez

Kalbin Erbaini (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-21
YAZAR Mehmet Görmez
ISBN 6056928697
DOSYA FORMATI 9,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beden ülkesinin sultanı kalptir. Yaratan ve O’nun yarattıkları kalbe vurgu yapar.Kalp işgal edilir, meşgul olur ama miracı vardır. Katı olur, kötü olur ama sıcaklığı, safiyeti ve samimiyeti vardır. Değişir, bozulur ama salahı, istikameti, terbiyesi vardır. Yakarır, sorumluluğunu bilir, ahlakı ve sadakati vardır. Ne mutlu bize ki kalbi imar eden vahiy vardır. Yumuşar, bayram eder, sonunda bir yolculuğa çıkar sonsuzluğa varır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kalbin Erbaini (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kalbin Erbaini (Karton Kapak).

... O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar. Kalp işgal edilir, meşgul olur ama miracı vardır ... Kalbin Erbaini (Karton Kapak) - Mehmet Görmez : %25 İndirimli ... . Mehmet Görmez tarafından kaleme alınan Kalbin Erbaini Karton Kapak Pdf Oku isimli 240 sayfadan oluşan kitap; OTTO yayınevinin 2/3/2018 Cuma tarihinde ve 4. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda... Kalbin Erbaini (Karton Kapak) (9786054696833). 0,00. Kitap alırken herşeyine dikkat ederim, en önemlisi yazar, kitabın konusu ya da yayınevi gibi detaylardır belki de ama bence kitabın kapağındaki resim... Kalbin Erbaini. Otto Yayınları. 27.00. Beden ülkesinin sultanı kalptir. Yaratan ve On ... Kalbin Erbaini | benlikitap.com ... ... Kalbin Erbaini. Otto Yayınları. 27.00. Beden ülkesinin sultanı kalptir. Yaratan ve Onun yarattıkları kalbe vurgu yapar. : Karton kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Kalbin Erbaini (Karton Kapak). Mehmet Görmez. Otto Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kalbin Erbaini (Karton Kapak). Otto Yayınevi. 15.00. Yayınevinin Diğer Kitapları. Âdem'den Öncesine Dönüş (Karton Kapak). Şaban Ali Düzgün. KALBİN ERBAİNİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. : Özellik. Kalbin Erbaini. Otto Yayınları. 22.50. Beden ülkesinin sultanı kalptir. Yaratan ve O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar. %25. Alternatif Hadis Metodolojisi (Karton Kapak). Kalbin Erbaini %41 indirimli Beden ülkesinin sultanı kalptir.Yaratan ve O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar.Kalp işgal edilir, meşgul olur ama miracı vardır.Ka. : Karton Kapak. Ana Sayfa Etiketler Kalbin Erbaini (Karton Kapak) PDF. Beden ülkesinin sultanı kalptir. Yaratan ve O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar.Kalp işgal edilir, meşgul olur ama miracı vardır. Çelik Yayınevi Alemlere Rahmet Hz. Muhammed Aleyhisselam Karton Kapak - Mustafa Necati Bursalı. Kalbin Erbaini Beden ülkesinin sultanı kalptir.Yaratan ve O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar.Kalp işgal edilir meşgul olur ama miracı vardır.Katı olur kötü ol. Kalbin Erbaini (Karton Kapak). Alış-Veriş Listeme Ekle. Kalbin Erbaini (Karton Kapak). Yaratan ve O'nun yarattıkları kalbe vurgu yapar. Kalp işgal edilir meşgul olur ama miracı vardır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kalbin Erbaini (Karton Kapak). Yaratan ve O'nun yarattıkları k...