Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1

Özgür Aras Tüfek

Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-01
YAZAR Özgür Aras Tüfek
ISBN 6053497691
DOSYA FORMATI 3,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçemizin günümüze kadar ulaşmasında muhafızlık eden pek çok kişi oldu. Türkçenin Muhafızları’yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Mahmut, meraklı ve zeki bir çocuktur... Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Kelimelerden oluşan bir de hazinesi vardır. Amcasının kurduğu tuzak sonucunda bütün ailesi zehirlenerek ölür. Ölümden son anda kurtulan Mahmut, doğduğu topraklardan ayrılarak hayatını seyyah olarak sürdürmeye başlar. Seyyahlığı sırasında hazinesine yeni kelimeler, yeni bilgiler ekler. Doğduğu topraklara geri döndüğünde 97 yaşındadır, geride birçok eser ve öğrenci bırakmıştır. Tarihe adı Türkçenin Muhafızı Kaşgarlı Mahmut olarak yazılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1.

...kından tanımaya ne dersiniz? Mahmut, meraklı ve zeki bir çocuktur ... Erdem / türkçenin muhafız. 1 bir kelime bir seyyah ... ... Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1. Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Kelimelerden oluşan bir de hazinesi vardır. Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Kelimelerden oluşan bir de haz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1. Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne d ... Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 PDF İndir Özgür Aras... ... . Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Mahmut, meraklı ve zeki bir çocuktur… Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Hikayeler. Türkçenin Muhafızları 1- Bir Kelime Seyyahı. Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Kelimelerden oluşan bir de hazinesi vardır. Bu sabah kapağını açtığım Bir Kelime Seyyahı güzel ve hareketli bir gün sona ererken bitti. Size tanıtmak için şehre ve rutinlere dönmeyi bekleyemedim😉. Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 - Özgür Aras Tüfek 370042. 4.5Ortalama Puan. 1 BİR KELİME BİR SEYYAH | 9786053497691 | 9786053497691 | Hikaye | ERDEM | 9,00 TL | Turuncu Adam Kitabevleri - İyi Gelecek 1 bir kelime bir seyyah. Kredi Kartı Tek Çekim ₺9,00. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Türkçenin Muhafızları 1- Bir Kelime Seyyahı. Mağaza: Endülüskitapevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız....