Bilgi ve Hikmet / Enformasyon Toplumu'nun Belleği

Murat Çelik

Bilgi ve Hikmet / Enformasyon Toplumu'nun Belleği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-19
YAZAR Murat Çelik
ISBN 9756698942
DOSYA FORMATI 7,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bizler, yepyeni bir düzenin içerisinde bocalayan yığınlar olarak her yanımızdan enformatik bir bombardımana maruz kalmaktayız.Her kafadan bir ses, her yakadan bir eleştiri uğultusu sürüp gitmekte.Kim ne diyor; dediğini ne için söylüyor, bu kargaşada anlamak zor. Enformasyon Toplumu nedir? Post modernizmin vaat edilmiş toprakları mı, yoksa üzerinde yabancı müjdecilerin cirit attığı bir memleket mi olduğu anlaşılamıyor; kökenlerine tam anlamıyla ulaşılamıyor.Son tahlildeki kendi içinde bir düzeni olan bu karmaşayı adlandırmak, bilgi yağmuru altında ıslanan bizler için bir zorunluluk değil de nedir? Konu ile ilgili olumlu yada olumsuz duygu ve algılara sahip olan insanlık, bugüne kadar değil görmek, yaşamadığı, tatmadığı ve hissetmediği kadar bir çalkantılar zinciri içerisinde yaşamakta olduğunu hani neredeyse yeni yeni fark etmekte; olguyu kendisi için daha anlamlı hale getirme çabasını göstermekte.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bilgi ve Hikmet / Enformasyon Toplumu'nun Belleği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bilgi ve Hikmet / Enformasyon Toplumu'nun Belleği.

...ve Hikmet / Enformasyon Toplumu'nun Belleği pdf hakkında bilgi vereceğiz ... Bilgi ve Hikmet: Enformasyon Toplumu'nun Belleği %10 İndirimli... ... . İnsanlığın ortak hafızasının duvarlarını yıkıp geömektedir. Sonuç olarak ne iyimserlik ne de kötümserlik Enformasyon Toplumu nnu anlamada bize kılavuzluk edebilir. BİLGİ VE HİKMET Enformasyon Toplumu'nun Belleği. MURAT ÇELİK. Satıcı. Yorum Yaz. Ürün Adı: Bilgi ve Hikmet: Enformasyon Toplumunun Belleği. Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Enformasyon T ... Bilgi ve Hikmet:Enformasyon Toplumunun Bellegi, Satin Al ... . Mağaza: kitapzen. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Enformasyon Toplumu nedir? Post modernizmin vaat edilmiş toprakları mı, yoksa üzerinde yabancı müjdecilerin cirit attığı bir memleket mi olduğu anlaşılamıyor; kökenlerine tam anlamıyla... Kim, Neyi, Ne Zaman İcat Etti Pdf İndir Sonuç olarak ne iyimserlik ne de kötümserlik Enformasyon Toplumu'nnu anlamada bize... Sonuç olarak ne iyimserlik ne de kötümserlik Enformasyon Toplumu'nnu anlamada bize kılavuzluk edebilir. Oysa, üretilen fikirleri kıyasıya irdelemek bizi hiç kuşkusu...