Atom Karınca Çocuklar

Bilge Akgül

Atom Karınca Çocuklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-10
YAZAR Bilge Akgül
ISBN 6051143613
DOSYA FORMATI 7,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

-Hadi bitanem, daha ödevlerin duruyor.-İyi de anne, matematikten yine düşük not aldım. Galiba ben bu derste hiç başarılı olamayacağım. Yeni proje ödevim de çok zor, bunu da benim yerime sen yapar mısın? nolur?-Bilmem ki yetiştirebilir miyiz? Bunları zamanında düşünmen gerekiyordu. Şu an biraz geç değil mi? Hem bak, yatma vaktin geldi de geçti, sende tık yok. Doğru yatağa! Yarın sabah uyanmakta yine zorlanacaksın.Hemen her evde bu şekilde uzayıp giden cümleler, çocuklarının rollerini üstlenerek onları yanlış yönlendiren ebeveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar.Topluma canlılık vermesini beklediğimiz çocuklarımız niçin daha hayatın başında merakları körelmiş, hevesleri tükenmiş haldeler?Günümüzde teknolojik imkanların da artmasıyla çocukların yapacakları işe odaklanmalarını, belirledikleri hedefe ulaşmak için sarf edecekleri enerjiyi doğru biçimde kullanmalarını sekteye uğratacak pek çok uyaran var. Anne babalar, bütün bu kargaşanın içinde çocuklarını doğru yönlendirmek ve hedeflerine koşar adım gitmelerini sağlamak için neler yapabileceklerini soruyorlar.Psikolog Bilge Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere "Atom Karınca Çocuklar" la rehberlik ediyor. Kitapta teknik bilgilerin yanında olumlu sonuçlar veren etkinlikler, istenilen davranışa götüren davranış tabloları, resimlerle zenginleşen anlatım, çocuklara dönük hedef belirleme planı ve anne babalara özel notlar yer alıyor. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar".

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Atom Karınca Çocuklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Atom Karınca Çocuklar.

...beveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar ... Pandora - Atom Karınca Çocuklar - Bilge Akgül Civelek - Kitap - ISBN... ... . Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". Atom Karınca Çocuklar. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-para KampanyasıStokta 2 adet3 iş günüSon güncelleme: 43 dakika önce GittiGidiyor/rystylo. ...Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere "Atom Karınca Çocuklar" la rehberlik ediyor. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar içi ... Ebeveyn Kitapları - Timaş Yayınları - Atom Karınca Çocuklar ... . Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". Atom Karınca Çocuklar Bilge Akgül. Planı de Karınca zorlanacaksın. Psikolog Bilge Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere Atom Karınca Çocuklar la rehberlik ediyor. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için Atom Karınca Çocuklar. ...rollerini üstlenerek onları yanlış yönlendiren ebeveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". ...rollerini üstlenerek onları yanlış yönlendiren ebeveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". ...Kitab Özet - Bilge Akgül Kitapları - Atom Karınca Çocuklar Kitap Tanıtım - Atom Karınca Çocuklar Kitap Fiyatı. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". 7.09 TL. Psikolog Bilge Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere "Atom Karınca Çocuklar" la rehberlik ediyor. Kitapta teknik bilgilerin yanında olumlu sonuçlar veren etkinlikler... ...rollerini üstlenerek onları yanlış yönlendiren ebeveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". Atom Karınca Çocuklar isimli kitabın yazarı Bilge Akgül olarak belirtilmiştir. Psikolog Bilge Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere "Atom Karınca Çocuklar" la rehberlik ediyor. ...rollerini üstlenerek onları yanlış yönlendiren ebeveynlerve yapabileceklerinin farkına varamayan çocuklar. Motivasyonu artan çocuklar, rahatlayan anne babalar için "Atom Karınca Çocuklar". Atom Karınca Çocuklar isimli kitabın yazarı Bilge Akgül olarak belirtilmiştir. Psikolog Bilge Akgül, çocuklarında motivasyon sıkıntısı çeken ebeveynlere "Atom Karınca Çocuklar" la rehberlik ediyor....