Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı

Göktuğ Canbaba

Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-18
YAZAR Göktuğ Canbaba
ISBN 6050951646
DOSYA FORMATI 9,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arayış Devam Ediyor ...O Zaman Yolculuk Başlasın!“Önünde daha uzun bir yol var Bekçi. Önce evine dönecek, Alt İstanbul’un ruhuna Arayış Ormanı’ndan çıktığını ve benim bir parçamı aldığını söyleyeceksin. O da seni tanımalı. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver…” ARAYIŞ ORMANI-BİRİNCİ KİTAP Deniz, kendi ağacının, yani Ruhlar Ağacı’nın söylediği her şeyi yaptı. Hayalet Marangoz’a asasını yaptırmak ve ardından da Ay Manastırı’nı bulmak için sabırsızlanıyordu. Kendini diyara Bekçi olarak tanıtabilmesi için bu şarttı. Ama beklenmedik bir gelişme, maceranın tahmin ettiğinden de önce başlamasına neden olacaktı. Artık Konsey’in ve diyarın geleceği genç bekçi Deniz’in elindeydi. Üst İstanbul’un büyü dolu dünyasında, tılsımcı dostu Ena ve Bozkır Cadılarından Levia ile birlikte çıkacağı yolculuk hiç kolay olmayacaktı. Deniz, Hayalet Marangoz’u nasıl bulacaktı ve Ay Manastırı’nda nelerle karşılaşacaktı? Cadılara ve karanlık güçlere karşı vereceği savaşı kazanabilmek için önünde zorlu bir macera vardı.O Zaman Yolculuk Başlasın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı.

... Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Roman-Çizgi Roman/ ... Arayış Ormanı 2 Solgun Ruhlar Ormanı... | magaza.elifkitabevi.com.tr ... . Arayış Ormanı 2 Solgun Ruhlar Ormanı. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver…" Arayış ormanı-birinci kitap. Mesela bu yazımızda yazar Göktuğ Canbaba kitapları arasında yer alan Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 20.80 TL. O da seni tanımalı. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver…". Aray ... Müptelası Olacaksınız / Arayış Ormanı 2 - Solgun Ruhlar Kitabı ... . Fedailerin seni eğitmesine izin ver…". Arayış ormanı birinci kitap. Deniz, kendi ağacının, yani Ruhlar Ağacı'nın söylediği her şeyi yaptı. 20.80 TL. O da seni tanımalı. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver…". Arayış ormanı birinci kitap. Deniz, kendi ağacının, yani Ruhlar Ağacı'nın söylediği her şeyi yaptı. Arayış Ormanı 2-solgun Ruhlar Kitabı, Fantastik - Bilim Kurgu kategorisinde. Önce evine dönecek, alt istanbul'un ruhuna arayış ormanı'ndan çıktığını ve benim bir parçamı aldığını söyleyeceksin. Önünde daha uzun bir yol var Bekçi. Önce evine dönecek, Alt İstanbul'un ruhuna Arayış Ormanı'ndan çık.. Sonra evine git. Fedailerin seni eğitmesine izin ver... Arayış ormanı-birinci kitap. Göktuğ Canbaba kaleminden Arayış Ormanı 2 / Solgun Ruhlar Kitabı kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz....