Perakendede İnovasyonPerakendenin Tek Çıkış Yolu

Salih Keskin

Perakendede İnovasyonPerakendenin Tek Çıkış Yolu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-06-20
YAZAR Salih Keskin
ISBN 6056294525
DOSYA FORMATI 9,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bilgilerin okyanusun altında neden saklandığını anlayabilirsek işte o zaman her sektörde değişim yapmakta ne kadar geç kaldığımızı da anlamış olacağız.”Dünyada inovasyona yatırım yapan ana sektörlerden bir tanesi perakende sektörü. Çünkü çok dinamik ve cirosu oldukça yüksek. Aynı zamanda temel ihtiyaçların satıldığı bir sektör olduğundan çok hızlı bir akışkanlığa sahip. Dolayısıyla rakipler birbirleriyle kıyasıya yarışırken ve bütün rekabet fiyata binmişken bu durumun altından kalkabilmenin tek yolunun inovasyondan geçtiğini bilmek için âlim olmaya gerek yok.Ülkemizde ise 1o yıl önce, 15 yıl önce işe nasıl girilmişse hala hizmet mantığı aynen sürüyor.Şunu perakende aktörleri de iyi bilmektedir ki artık ne eski kar vardır ve nede bu iş çok uzun vadeli bu şekilde yürümeyecektir. Bir de üstüne üstük dünyanın en iddialı perakende markaları ülkeye gelme durumunda iken bir şekilde bu işlere çözüm bulmanın zamanı gelmiştir.“PERAKENDEDE İNOVASYON KİTABI” perakendede olanlara ayakta kalabilmenin yollarını sunan alanındaki tek kitap olma özelliği taşımaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Perakendede İnovasyonPerakendenin Tek Çıkış Yolu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Perakendede İnovasyonPerakendenin Tek Çıkış Yolu.

...novasyon ve Pazarlama Teknikler. Küçük işletmelerin çıkış yolu 02:46 ... Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri 2019 [Notlarım] | Sibel Hoş ... . Marketçilik nereye gidiyor? 11.58 TL. Perakendede İnovasyon & Perakendenin Tek Çıkış Yolu, Mavi Yayıncılık 0,00 TL. Capital& Ekonomist öncülüğünde düzenlenen "Perakendedae İnovasyon Forumu ve Ödülleri" töreninde "Perakendede Büyüme Ödülleri" (FastRetail 2017) sahiplerini buldu. PERAKENDEDE İNOVASYON. Onun için marketteki kasalar çok hassas yerlerdir; çünkü orası mülk ... Perakende Sektöründe Sıra Dışı Bir Yenilik - İş Fikirleri ve Girişimcilik ... . Onun için marketteki kasalar çok hassas yerlerdir; çünkü orası mülkiyetin el değiştirdiği yer.Daha kritik bilgiler için "Perakendede İnovasyon" kitabına bakabilirsiniz. Mesleki Gelişim, Perakendede satışı arttırmanın yolu video eğitimi, video dersler ile öğren. İnovasyon ve Pazarlama Video Eğitim Seti. Küçük işletmelerin çıkış yolu 02:46. Perakendede İnovasyon. Perakendenin Tek Çıkış Yolu. Perakende sektörü yapısı gereği hem olağan üstü büyümekte ve yine bu özelliğinden ötürü de ciddi bir rekabetler yaşanmaktadır. "Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri" töreni kapsamında çeşitli paneller gerçekleştirildi. Bizim gibi markaların bir tek çıkış yolu var; yurt dışına en kısa sürede açılmak." diye konuştu. Perakendenin yeni serüveni Perakende Rehberi ile başladı. Perakende sektörü, yapısı itibari ile dinamizmi yüksek, çok parametreli ve aynı çizgide durmayan yaşayan bir organizma gibidir. Perakende Inovasyon : Perakendenin Tek Çıkış Yolu Salih Keskin indir PDF. Bütün kitaplar. 30 günlük deneme sürümü.. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri" töreninde inoasyonun Bizim gibi markaların tek çıkış yolu yurtdışına açılmak" diye konuştu. Perakendede inovasyon : (Keskin, Salih.) Bibliographical information (record 276720). Perakendede inovasyon : Subtitle: Perakendenin tek çıkış yolu /. Author "Perakendede İnovasyon" kitabı bu değişimi yapmanın kodlarını sunmakta ve sektörde bulunanlara önemi avantajlar sağlayacak ipuçları vermektedir. (Tanıtım Bülteninden). Öncel, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri" başlıklı etkinliket yaptığı konuşmada, derneğin, 410 markayı temsil ettiğini aktardı. Capital Dergisi tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri'ne hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için yine defterim ve kalemimle gittim. İnovasyonun yolu bu. ...avantajı noktalarını yeniden tanımlayarak perakende sektörünü dönüştürmeye hazır. sağlamanın tek yolu ürünü fiziksel olarak taşımaktan geçiyordu. gerçek bir inovasyon olarak karşımıza çıkıyor....