Bir Dakikalık Anne (Cep Boy)

Spencer Johnson

Bir Dakikalık Anne (Cep Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-18
YAZAR Spencer Johnson
ISBN 9753310680
DOSYA FORMATI 4,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İyi bir anne olmanın bir dakikadan fazla zaman aldığını kendi deneyimlerinizden biliyorsunuz. Yine de çocuklarınıza kendilerini sevmeyi, kendileri gibi olmayı -sadece bir dakikada- öğretmenin yolları vardır. Bu yöntemler öylesine kolaydır ki işe yarayacaklarına inanmakta güçlük çekebiliriz.Başarılı bir ebeveyn olmak istemez misiniz? Kitapta anlattığımız üç ana iletişim kurma yöntemini bir ay boyunca uygulayana kadar herhangi bir yargıda bulunmayın.Daha sonra kendinizi değerlendirin. Çocuklarınıza kendilerini iyi hissedip hissetmediklerini sorun. Davranış ve düşüncelerindeki gelişmeleri siz de fark edeceksiniz.Çocuklarımız ve biz öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Siz de başkalarıyla paylaşın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Dakikalık Anne (Cep Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Dakikalık Anne (Cep Boy).

...iniz? Kitapta anlattığımız üç ana iletişim kurma yöntemini bir ay boyunca uygulayana kadar herhangi bir yargıda bulunmayın ... Bir Dakikalık Baba Cep Boy ... . Siz de başkalarıyla paylaşın! Kitap: Bir Dakikalık Baba (Cep Boy) Spencer Johnson, Çeviren: Özgül Yavuz Felsefe ve Psikoloji: Kişisel Gelişim Epsilon Yayınları ; İstanbul, 2008, 9,5 x 13,5 cm, 205 sayfa... ANT StoresHome. Bir Dakikalık Baba (Cep Boy). Bir Dakikalık Baba (Cep Boy). Author: Spencer Johnson. $10.95 $7.95. Sevgili Anneler, Başarılı bir ebeveyn olmak istemez misiniz? Kitapta anlattığımız ü ... Bir Dakikalık Anne, Spencer Johnson » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Author: Spencer Johnson. $10.95 $7.95. Sevgili Anneler, Başarılı bir ebeveyn olmak istemez misiniz? Kitapta anlattığımız üç ana iletişim kurma yöntemini bir ay boyunca uygulayana kadar herhangi bir yargıda bulunmayın. Bir Dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı. 9789753310697. 373638. Bir Dakikalık Baba Cep Boy. Epsilon Yayınları. 4.00. Bir Dakikalık Baba Cep Boy. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. kitaphanen.com´da uygun fiyata Epsilon Yayınları markalı Bir Dakikalık Baba Cep Boy 9789753310697 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Spencer Johnson. İyi bir anne olmanın bir dakikadan fazla zaman aldığını kendi deneyimlerinizden biliyorsunuz. Yine de çocuklarınıza kendilerini sevmeyi kendileri gibi olmayı -sadece bir dakikada......