Aşkın Gölgesi

Gülşah Elikbank

Aşkın Gölgesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-18
YAZAR Gülşah Elikbank
ISBN 6050951448
DOSYA FORMATI 8,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Başköşede hep aşk var... Ödeşmeler ve yüzleşmeler olmadan hiçbir aşk tamamlanmaz. Aşkın Gölgesi, aşkın ve geçmişin hesaplaşmasının romanı. Yalnız annelerin, babasız büyüyen kadınların cesur kararları… Cesur kararların getirdiği derin yalnızlıklar ve geç kalmış pişmanlıklar… “Aşk gönül işidir, vazgeçmek akıl işi” diyen yazar Gülşah Elikbank, Aşkın Gölgesi romanında okuru, akıl ve gönül arasındaki savaşın tarafı olmaya davet ediyor. Peki böyle bir savaşın kazananı olabilir mi? Kararı her zaman olduğu gibi hayat verecektir ama hayat ikinci bir şansı yalnızca hak edenlere verir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Gölgesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Gölgesi.

... yayımlanan romanı Aşkın Gölgesi, aile, arkadaşlık ve aşk üzerine yazılmış, insanın içini ısıtan sıcacık ve etkileyici bir roman ... Hürriyet: Aşkın Gölgesi - Magazin Haberleri ... . Aşkın Gölgesi'ni okuyunca, babasız büyüyen kadınların kırılgan yüzlerıyle bır kez daha karşılaştım. On yedi yaşın tüm çelişkileri, ilk aşkın sancılı gel gitleri, Gülşah Elikbank'ın kelımelerle dansıyla her bir... Ahkâm kesilesi bir düşün izleğine düşmüş. Aşkın gölgesi. Bir bildirge adeta sorunsuz mihrakların kayıt dışı. ( Aşkın Gölgesi başlıklı yazı GÜLÜMM tarafından 06.11.2015 ... Aşkın Gölgesi, Gülşah Elikbank » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Aşkın gölgesi. Bir bildirge adeta sorunsuz mihrakların kayıt dışı. ( Aşkın Gölgesi başlıklı yazı GÜLÜMM tarafından 06.11.2015 tarihinde sitemize eklenmiştir. Aşkın Gölgesi'ni okuyunca, babasız büyüyen kadınların kırılgan yüzlerıyle bır kez daha karşılaştım. On yedi yaşın tüm çelişkileri, ilk aşkın sancılı gel gitleri, Gülşah Elikbank'ın kelımelerle dansıyla her bir... Aşkın Gölgesı. Sohbet odasına gırış. شنبه 24 دی 1398برچسب Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış. Sana söz bizim meleğimiz hiç ağlamayacak. Aşkın Gölgesi'ni okuyunca, babasız büyüyen kadınların kırılgan yüzlerıyle bır kez daha karşılaştım. NAZLI ERAY Aşkın Gölgesi için, yalnızca bir aşk romanı tanımlaması yapmak doğru değil. Ödeşmeler ve yüzleşmeler olmadan hiçbir aşk tamamlanmaz. Aşkın Gölgesi, aşkın ve geçmişin hesaplaşmasının romanı. Yalnız annelerin, babasız büyüyen kadınların cesur kararları… HaberlerAşkın gölgesi. Geri Kelebek Aşkın gölgesi. Çarpıcı karakterlerle örülmüş; geçmişle, aşkla ve insanın kendiyle yüzleşme hikayesi Aşkın Gölgesi.". CEZMİ ERSÖZ. "Aşk, bir mırıltıdır. Sesini fazla yükseltirsen, kaçar. Tebrikler Gülşah..."....