Yok Olan İstanbul

Adnan Özyalçıner

Yok Olan İstanbul
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-25
YAZAR Adnan Özyalçıner
ISBN 6053314042
DOSYA FORMATI 3,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Üç tarafı denizlerle çevrili olan İstanbul, eşsiz coğrafyası, özellikle deniz mavisiyle yeşilin çeşidinin karıştığı Boğaz’ı, doğal bir liman konumundaki “Altın Boynuz” diye andığımız Haliç’iyle güzelliğine güzellik katar.Bugün tarihi ve coğrafyasıyla İstanbul’un bu eşsiz güzelliği yer yer yara almakta, tarihi doku, yaşam biçimi, kültürel yaşamı, doğası, kentin yoksullaşması pahasına ekonomik, endüstriyel ve toplumsal konumu hiçe sayılarak “kentsel dönüşüm”lerle plansız yapılanmalarla yok edilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yok Olan İstanbul i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yok Olan İstanbul.

...an İstanbul, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir ... Yok Olan İstanbul - Adnan Özyalçıner - Kitap - Epey ... . 9.72 TL. Üç tarafı denizlerle çevrili olan İstanbul, eşsiz coğrafyası, özellikle deniz mavisiyle yeşilin çeşidinin karıştığı Boğaz'ı, doğal bir liman konumundaki "Altın Boynuz" diye andığımız Haliç'iyle... soL kültür / sanat 'Yok olan' İstanbul'u keşfe çıktılar Berkin Elvan için dayanışma konseri Berlin ve İstanbul'dan fotoğrafçıların katılımıyla Fotografik kent ve kentsel mekan keşfi projesi "Exploring... 9.39 TL. Üç tarafı denizlerle çevrili olan İstanbul, eşsiz coğrafyası, özellikle deniz mavisiyle yeşilin çeş ... Yok Olan İstanbul En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... 9.39 TL. Üç tarafı denizlerle çevrili olan İstanbul, eşsiz coğrafyası, özellikle deniz mavisiyle yeşilin çeşidinin karıştığı Boğaz'ı, doğal bir liman konumundaki "Altın Boynuz" diye andığımız Haliç'iyle... Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Yok Olan İstanbul Evrensel Basım Yayın. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır Yok Olan İstanbul kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Yok Olan İstanbul - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. İstanbul yok oluyor. J. Hakan Dedeoğlu ilk romanı 'Bunu Biz İstedik İstanbul'da Kanal İstanbul Projesi'yle bir kez daha yıkılmaya hazırlanan İstanbul'un yıkımlarına odaklanıyor....