Türkiye'nin Derin Tarihi

Mehmet Işık

Türkiye'nin Derin Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-09-06
YAZAR Mehmet Işık
ISBN 6058832756
DOSYA FORMATI 4,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osmanlı Devletinin son dönemlerinde açıkça ortaya çıkan derin güçlerin Türk yurdu üzerinde uygulamaya koydukları “böl-parçala-yut” politikasının yeni kurulan Türk devleti üzerinde de devam ettiği belgeler ve yaşanan acı olaylarla ortaya çıkmıştır. 87 yıllık resmi tarihinin yanında gizli ve derin tarihiyle de gündemden hiç düşmeyen Türkiye’nin derin tarihine ışık tutacak belge ve bilgilerin bulunduğu elinizdeki eserde, merak ettiğiniz birçok soruya cevap bulacaksınız.—Ergenekon Terör Örgütü’nün kökleri nereye kadar dayanır?—Pkk, Kürt halkının haklarını mı savunuyor yoksa İsrail’in taşeronluğunu mu yapıyor?—Sağ-sol olayları, Alevi-Sünni çatışmaları ve günümüzdeki Türk-Kürt oyunun ardındaki güçler kimler?—Darbelerle sağlanıldığı ileri sürülen demokrasi yalanı ve dökülen kan ve gözyaşları…—Turgut Özal, Eşref Bitlis, Uğur Mumcu ve birçok çözülememiş suikastın ardında hangi derin yapılanma var?—Darbeci generaller yargılanacak mı?Türkiye’nin Derin Tarihi adlı bu kitabın; Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacağını, ülkemiz üzerinde oynanan birçok kirli oyunun arka planının okuyucular tarafından öğrenilmesine ve anlaşılmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum. Her geçen gün yeni belge ve bilgilerle karşılaştığımız, davaların, darbe girişimlerinin ve faili meçhul cinayetlerin gündemden düşmediği şu günlerde, Türkiye’nin içinde bulunduğu hassas sürecin anlaşılması ve bu olayların tarihin derinliklerdeki köklerine ulaşılarak doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmayı hedefleyen herkes bu eseri okumalı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkiye'nin Derin Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkiye'nin Derin Tarihi.

...e'nin Derin Tarihi adlı bu kitabın; Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacağını, ülkemiz ... Türkiye'nin Derin Tarihi E-Kitabı İndir ... ... Türkiyenin Derin Tarihi ürününü vade farksız 3 taksit seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Darbeci generaller yargılanacak mı?Türkiye'nin Derin Tarihi adlı bu kitabın; Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutacağını,ülkemiz üzerinde oynanan birçok kirli oyunun arka 27,00 ₺. Çıkış Tarihi: 22.02.2019. 87 yıllık resmi tarihinin yanında gizli ve derin tarihiyle de g ... Türkiye'nin Derin Tarihi Mehmet Işık ... . Çıkış Tarihi: 22.02.2019. 87 yıllık resmi tarihinin yanında gizli ve derin tarihiyle de gündemden hiç düşmeyen Türkiye'nin derin tarihine ışık tutacak belge ve bilgilerin bulunduğu elinizdeki eserde... ...Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Türkiye'nin Derin Tarihi Pdf İndir. Eşref Bitlis, Uğur Mumcu ve birçok çözülememiş suikastın ardında hangi derin yapılanma var? Mehmet Işık. Osmanlı Devletinin son dönemlerinde açıkça ortaya çıkan derin güçlerin Türk yurdu üzerinde uygulamaya koydukları "böl-parçala-yut" politikasının yeni kurulan Türk devleti üzerinde de... Türkiye'nin Derin Tarihi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Tarihçi Yazar Mehmet Işık'ın Türkiye'nin Derini Tarihini Konu aldığı Türkiye'nin Derin Tarihi 1 ve Teşklita-ı Mahsusa Uyanıyor kitapları hakkında açıklamaları. Kitap : Türkiye'nin Derin Tarihi, Yazar : Mehmet Işık, Yayınevi : Yediveren Yayınları - 9786058832756 - Fiyat: 19,00 TL. Türkiye'nin Derin Tarihi. Size haber verelim. %10. Yazar Hakkında. Mehmet Işık. 1982 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. 2000 yılında ODTÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümüne girdi. Bir süre sonra okulunu değiştirdi. Türkiye'nin Derin Tarihi - Mehmet Işık [PDF, EPUB]. —Turgut Özal, Eşref Bitlis, Uğur Mumcu ve birçok çözülememiş suikastın ardında hangi derin yapılanma var? 87 yıllık resmi tarihinin yanında gizli ve derin tarihiyle de gündemden hiç düşmeyen Türkiye'nin derin tarihine ışık tutacak belge ve bilgilerin bulunduğu elinizdeki eserde......