Yaşayan Oyuncaklar

Dean Koontz

Yaşayan Oyuncaklar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-11
YAZAR Dean Koontz
ISBN 6055993351
DOSYA FORMATI 10,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dean R. Koontz; bu kez okuyucuların karşısına ilk bakışta bir çocuk kitabı gibi görünen, ancak yetişkinlerin de ilgisini çekecek nitelikte ve her yaştan okurun keyifle okuyacağı bir masalla çıkıyor. Serüvenimiz üslup ve karakterlerin sevimli tanımlarıyla, okuyucunun ilgisini çekecek nitelikler taşımaktadır. Isaac Bodkins sihirli atölyesinde; sorunlu, kötü muamele gören ve gerçek bir dosta ihtiyacı olan çocuklara arkadaşlık edecek, onların sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olacak, Oddkin adını verdiği sihirli pelüş oyuncaklar üretmektedir. Bodkins ölünce, cesur ayı Amos, ünlü bir film yıldızı olma hayalleri kuran tavşan Skippy, kibar köpek Butterscotch, koca kulaklı fil Burl, bilge Gibbons ve şövalye kedi Patch, yola açarlar. Amaçları genç Colleen Shannon’a yeni sihirli oyuncakçı seçildiğini haber vermektir. Bu arada Bodkins’in sevecen ve iyi ruhu gidince; bodrum katındaki sandıkların kapakları açılır, çiviler gıcırdar, tahta parçaları ve kıymıklar etrafa saçılır. Yıllardır sandıkların içinde kilitli bulunan kötü oyuncaklar yaşama dönerler. Tek amaçları yumuşak, sevimli ve yardımsever rakiplerini yok etmek, onların Colleen Shannon’a ulaşmalarına engel olmak ve çocuklara eziyet etmektir. Fırtınalı gecede şehrin bir ucundan diğer ucuna süren yolculuk, okuyucunun ilgisini canlı tutacak kadar heyecanlı ve eğlenceli bir maceraya dönüşür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşayan Oyuncaklar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşayan Oyuncaklar.

..., birden fazla hayvanın genetik karışımından oluşan, kanlı canlı, yaşayan hayvanlar ... Yaşayan Oyuncaklar %25 İndirimli Dean R. Koontz ... . 20-YAŞAYAN OYUNCAKLAR Safir 200 yıldır kayıp olan bumbar derisinden düdüğü ele geçirmek için son Eyüp oyuncakçı ustasının moralini bozup... Dean R. Koontz. Fantastik ve eğlenceli, bir o kadar da gerilimli bir yolculuğa eşlik etmek ister misiniz? Dean R. Koontz; bu kez okuyucuların karşısına ilk bakışta bir çocuk kitabı gibi görünen... Evcilik Oyuncakları (2). Model ve Uzaktan Kumandalı Araçlar (5). Peluş Oyuncaklar (7 ... Genpets Yaşayan Oyuncaklar ? Korkunç Bişi Bu! - R10.net ... ... Evcilik Oyuncakları (2). Model ve Uzaktan Kumandalı Araçlar (5). Peluş Oyuncaklar (7). 8 Yaş ve Üzeri için Oyuncaklar. Evrensel Oyuncak (19). Fenerbahçe (1). Fisher-Price (31). Oyuncak Hikayesi (5). Pepee (33). Pintoo (6). Birbirinden eğlenceli, eğitici ve sağlıklı oyuncak en uygun fiyat ve fırsat avantajlarıyla şimdi Civilim.com'da! Kanz Oyuncak (46). Art Craft (39). Hot Wheels (34). Zigot Mikro Enjeksiyon sistemiyle elde edilen hayvanlar, birden fazla hayvanın genetik karışımından oluşan, kanlı canlı, yaşayan hayvanlar.Buyöntem ilk olarak 1997 yılında kullanılmış ve parıldıyan bir... 1 yaş Oyuncak | Bebek Oyuncakları Legolar, Ahşap Oyuncaklar, Bloklar, Çocuk Kitapları Kapıda Ödeme ile OyuncakDenizi.com'da. 1 Yaş Oyuncak. Ücretsiz K...