Neredeyse Kusursuz

Julie Ortolon

Neredeyse Kusursuz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-15
YAZAR Julie Ortolon
ISBN 6054188833
DOSYA FORMATI 6,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ortolon’un karakterleri gelecek yaşamları için bazı zor duygusal sorunları atlatmak zorundalar. Ama bu yolculukta mizah da onları yalnız bırakmıyor. Ortolon’un yeni romanı kalbinizi ısıtacak.”Publishers Weekly“O kadar romantik ki çok duygulanacaksınız!”Virginia HenleyÖzgür Bir RuhMaddy canlı, kızıl kıvırcık saçlarıyla, eski tip hippi etekleriyle grubun en sanatsal ruhlu kadınıdır. İddiası bir galeride sergi açabilmektir. Birçok galerinin bulunduğu Santa Fe yakınlarındaki bir kampta bulduğu iş, iddiasını kanıtlayabilmek için doğru bir başlangıç gibi görünür.Ele Avuca Sığmaz Bir Koca BebekYalnız bir sorun vardır: Kampın yöneticisinin Maddy’nin lise aşkı Joe olduğu ortaya çıkar. Maddy Joe’nun kalbini kırmıştır ve Joe’nun ona karşı öfkesi hiç dinmemiştir. Tabii ilgisi de. Birlikte mükemmel bir çift olabilecekler mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Neredeyse Kusursuz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Neredeyse Kusursuz.

...duğunu bilen yok. Neredeyse Kusursuz "Ortolon'un karakterleri gelecek yaşamları için bazı zor duygusal sorunları atlatmak zorundalar ... Neredeyse Kusursuz PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir (.Live) ... . Ama bu yolculukta mizah da onları yalnız bırakmıyor. Neredeyse Kusursuz PDF İndir. PDF indirme sitemiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için açılmıştır. Neredeyse Kusursuz kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk. Neredeyse Kusursuz "Ortolon'un karakterleri gelecek yaşamları için bazı zor duygusal sorunları atlatmak zorundalar. Ama bu yolculuk ... Neredeyse Kusursuz En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Neredeyse Kusursuz "Ortolon'un karakterleri gelecek yaşamları için bazı zor duygusal sorunları atlatmak zorundalar. Ama bu yolculukta mizah da onları yalnız bırakmıyor....