Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı

Canan Ceylan

Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-19
YAZAR Canan Ceylan
ISBN 9756259000
DOSYA FORMATI 11,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

2003 yılında yazdığı “Entelektüel ve Siyasi Bir Kişilik Olarak Hz. Aişe” kitabı ile yoğun ilgi gören Canan Ceylan yeni kitabı ile okurlarıyla buluşuyor.Çeşitli dergi ve Türkiye’de İttifak, Milli Gazete, Zaman Gazetesi ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan “Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı” isimli çalışması ile kadın-erkek ilişkilerini tartışıyor.“Her ne kadar “modern toplum” insanımızı dost çevreden yalıtarak onlara bir yığın alternatifler sunmuş olsa da, insan insanla ilişki kurmayı önemsemiş ve bu dostluğa özen göstermiştir. Çünkü insan, yaratılış itibariyle buna ihtiyaç duyar...Dost olmak, dost bulmak, dost kalmak insan için su ve hava kadar önem taşır. Hatta bu ihtiyaç hayvanlar için de ziyadesiyle geçerlidir” diyen Canan Ceylan “Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı” isimli kitabında tarihten günümüze değin kadın ve erkek ilişkilerini ele alıyor, konuya ilişkin çarpıcı anlatımlar sunuyor.Eserinde kadının toplumdaki yeri, Türkiye’de ve tüm Dünya ülkelerindeki kadın sorunları, kadınların maruz kaldığı şiddet olayları ve aldatma üzerine yorumlarını, kendine has üslûbuyla anlatan Canan Ceylan, “Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı” nda ele aldığı konuların nedenleri, geçmişten günümüze ilişkilerin geldiği nokta ve çözümleri üzerine yorumlamalar yapıyor. Kendi yorumlarının yanında ünlü isimlerin konuyla ilgili söylemleri, görüşleri ve yazılı basından verdiği örneklerle, zengin bir anlatımla konuya yaklaşıyor.“Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı” isimli bu çalışma kendi içinde birçok konuyu barındıran ve genel anlamda “sevgi” ve “sadakat” konuları üzerinde duran; konular ve yorumlar hakkında etraflı incelemelerle, her kesimden kişinin konuya ilişkin görüşlerine yer vermeye çalışan bir eser. Çalışma bu yönüyle ilk insandan bugüne sürekli gündemde olan sadakat ve aşkı anlamak açısından toplumsal bir inceleme niteliği taşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk Farkı.

...ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk ... Pandora - Sadakat ve Aşk Farkı :Kadın ve Erkek Arasındaki... ... ... Çeşitli dergi ve Türkiye'de İttifak Milli Gazete Zaman Gazetesi ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... Kendi yorumlarının yanında ünlü isimlerin konuyla ilgili söylemleri, görüşleri ve yazılı basından verdiği örneklerle, zengin bir anlatımla konuya yaklaşıyor. Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... Çeşitli dergi ve Türkiye'de İttifak Milli Gazete Zaman Gazetesi ve Vakit gibi bir ... Hoşlanma, Aşk ve Sevgi Arasındaki Farklar - Belgeci.com ... . Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... Çeşitli dergi ve Türkiye'de İttifak Milli Gazete Zaman Gazetesi ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... ...Sadakat ve Aşk Farkı isimli bu çalışma kendi içinde birçok konuyu barındıran ve genel anlamda sevgi ve sadakat konuları üzerinde duran; konular ve Kur'an'da Kadın Hak ve Özgürlüğü. 28 28. Ne var ki, teknoloji sayesinde bütün dünyayı parmak uçlarıyla idare edip her şeyi avucuna alabilen insanoğlu, buna karşılık uzman deyimiyle; dostundan uzaklaşıyor. Kadın ve Erkek Arasındaki... Çeşitli dergi ve Türkiye'de İttifak, Milli Gazete, Zaman Gazetesi ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... Canan Ceylan. 2003 yılında yazdığı "Entelektüel ve Siyasi Bir Kişilik Olarak Hz. Aişe" kitabı ile yoğun ilgi gören Canan Ceylan yeni kitabı ile okurlarıyla buluşuyor. Ne var ki, teknoloji sayesinde bütün dünyayı parmak uçlarıyla idare edip herşeyi avucuna alabilen insanoğlu, buna karşılık uzman deyimiyle; dostundan uzaklaşıyor. "Kadın ve Erkek Arasındaki... Çeşitli dergi ve Türkiye'de İttifak Milli Gazete Zaman Gazetesi ve Vakit gibi birçok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Aşk... Cesitli dergi ve Turkiye'de Ittifak, Milli Gazete, Zaman Gazetesi ve Vakit gibi bircok yayın organında yazıları yayımlanan gazeteci-yazar Canan Ceylan "Kadın ve Erkek Arasındaki Sadakat ve Ask... ...Erkek Arasındaki Sadakat ve aşk Farkı" isimli bu çalışma kendi içinde birçok konuyu barındıran ve genel anlamda "sevgi" ve Ürün detayı. Sepete at. Erkekler İçin Taocu Sevişme Sırları. Mantak Chia. Canan Ceylan. 2003 yılında yazdığı "Entelektüel ve Siyasi Bir Kişilik Olarak Hz. Aişe" kitabı ile yoğun ilgi gören Canan Ceylan yeni kitabı ile okurlarıyla buluşuyor....