Elektronik Ticaret (e-ticaret)

Sabahat Özbay

Elektronik Ticaret (e-ticaret)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-01-01
YAZAR Sabahat Özbay
ISBN 9758969110
DOSYA FORMATI 12,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

E-ticaret sitesi hazırlamak için APS, HTML, XML, XSL, XPATH gibi yazılımlar kullanılmaktadır. Bu yazılımların her birinin kendine özgü kullanım amaçları vardır. Örneğin, APS satılacak ürünlerin kataloğunun hazırlanmasında kullanılır. HTML web sitesinin sayfalarını göze hitap eden şekilde düzenler, ancak bilgilerin doğruluğu ile ilgilenmez. XML, XSL, XPATH ise internet ortamını kullanan firma ve müşteri-nin doğru bilgilere ulaşmasını amaçlar. Özellikle rakamsal (ürünlerin fiyatları, kredi kartı bilgileri vb.) verilerin hesaplanması ve doğru aktarılması bu yazılımlar sayesinde gerçekleştirilir. Bu nedenle bir e-ticaret sitesi oluştururken bu yazılımların hepsini birlikte kullanmak zorundayız. Günümüzde e-ticaret sitesi oluşturmakta kullanılan bu yazılım programlarının kurallarının yanı sıra, e-ticaretin genel anlamını, gizli bilgilerin güvenliğinin nasıl sağlanacağını, e-ticaret faaliyetinin hukuki boyutlarını anlatan bu kitap sayesinde, bir e-ticaret sitesi oluştururken bilmeniz gereken temel bilgilere sahip olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Elektronik Ticaret (e-ticaret) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Elektronik Ticaret (e-ticaret).

...lerinin yapılması olarak kısaca tanımlanan E-ticaret, aslında genişçe açıklanabilecek enstrümanlara sahip olan bir kavramdır ... Hizmet Sağlayıcı: Elektronik Ticaret Faaliyetinde Bulunan Gerçek ya... ... . ÖZET. Elektronik Ticaret Nedir ? Elektronik Ticaret veya "E-Ticaret" anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. E-ticaret Paketlerinde Kredi Kartına 6 Ay Taksit İmkanı! E-Ticaret Paketleri ve Yazılım Çözüm hizmetlerini küçük ve orta ölçekli firmalar ağırlıklı olmak E-Ticaret Elektronik satış sistemidir. Bu damganın yer aldığı e-ticaret sitelerinin güvenli (!!!!) olduğunu varsayabileceğiz. Elektronik ticaret işlemleri nedeniyle ... PDF Elektronik Ticaret Dersi - Ders Sorumlusu Yrd.Doç.Dr.Hilmi Kuºçu ... . Bu damganın yer aldığı e-ticaret sitelerinin güvenli (!!!!) olduğunu varsayabileceğiz. Elektronik ticaret işlemleri nedeniyle elde ettiği kişisel verilere ilişkin gizlilik kuralları Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Goldmaster xml entegrasyonu ile sitenize goldmaster sitesinde bulunan elektronik, küçük ev aletleri, sağlık......