Eğitimde Özlenen Anneler

Ahmet Çağlayan

Eğitimde Özlenen Anneler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-23
YAZAR Ahmet Çağlayan
ISBN 975662874X
DOSYA FORMATI 6,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Geçmişten günümüze varlıklarıyla, sevgileriyle, güzellikleriyle, önderlikleri, fedakarlıkları ve öğütleri ile huzur bulduğumuz anneler ile ilgili ne söylesek azdır. Kimi zaman özgürlüklerin, kimi zaman yeni umutların, yeni hedeflerin aydınlatıcısı, hatırlatıcısı ve uygulayıcısı olan anneler mana ve hakikat dolu önderlikleri ile, berrak düşünceleri, üretken kişilikleri ile ailelerin, toplumların vazgeçilmez öncüleridir. İnsanı düşündüren, coşturan, sevindiren, duygulandıran, bilgilendiren özellikleri ile anneler, hayatın ışıklarıdır. Sayısız engel, tehlike ve zorluklara karşı kimliklerinden ödün vermeden açlığa, yoksulluğa, hastalığa ve farklı sıkıntılara karşı direnerek, bulundukları her yerde örnek model olmaları özelliği ile her anne bir mesajdır, bu kitaptır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğitimde Özlenen Anneler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğitimde Özlenen Anneler.

...neler ile ilgili ne söylesek azdır. Kitapi Katalogları ... Eğitimde Özlenen Anneler - Kitap %10 İndirimli Ahmet Gümüş ... . Katalog Anasayfası. Eğitimde Özlenen Anneler. Yazar. Ahmet Çağlayan. 4.72 TL. Geçmişten günümüze varlıklarıyla, sevgileriyle, güzellikleriyle, önderlikleri, fedakarlıkları ve öğütleri ile huzur bulduğumuz anneler ile ilgili ne söylesek azdır. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ağaç Kitabevi Yayınları markalı Eğitimde Özlenen Anneler 9799756628743 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze varlıklarıyla, sevgileriyle, ... Eğitimde Özlenen Anneler ... . Geçmişten günümüze varlıklarıyla, sevgileriyle, güzellikleriyle, önderlikleri, fedakarlıkları ve öğütleri ile huzur bulduğumuz anneler ile ilgili ne söylesek azdır. Eğitimde Özlenen Anneler. Yazar : Ahmet Çağlayan. Yayıncı : Ağaç Kitabevi Yayınları. İnsanı düşündüren, coşturan, sevindiren, duygulandıran, bilgilendiren özellikleri ile anneler, hayatın ışıklarıdır. Eğitimde Özlenen Anneler kitabını ve özetini okumak için tıklayınız. | Kitap, Kitaplar, Kitap özetleri. Kitap Adı. : Eğitimde Özlenen Anneler. Barkod. : 9799756628743. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Eğitimde Özlenen Anneler. Ahmet Çağlayan. farklı sıkıntılara karşı direnerek,bulundukları her yerdeörnek model olmaları özelliği ileher anne bir mesajdır, bir kitaptır. ... İle, berrak bir günümüze Ahmet ödün iffet vermeden açlığa, Anneler Geçmişten ile ailelerin, düşünceleri, Özlenen zaman farklı azdır. Kimi Eğitimde coşturan, anne Anneler Eğitimde yerde... Eğitimde Özlenen Anneler. Yayınevi / Marka: Ağaç Kitabevi Yayınları. Barkod: 9799756628743....