Alice Aynanın İçinden

Lewis Carroll

Alice Aynanın İçinden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-31
YAZAR Lewis Carroll
ISBN 6058151628
DOSYA FORMATI 12,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hikâye, Alice Liddell isimli küçük bir kıza aittir. Alice hikâyesini, Lewis Carroll’a bir yaz günü tekne gezisi sırasında anlatmıştır. Lewis Carroll ise bu maceralardan oluşan kitabını ilk olarak 1865 yılında yayınlamıştır. Şöminenin üstündeki aynanın içinden geçip kendisini bambaşka bir dünyada bulan Alice, kocaman bir satranç oyununda piyon olur. Konuşan çiçeklerle dolu bir bahçede gezinir, herkesin kendi adını unuttuğu bir ormandan geçer, Aynı ve Kopya ile tanışır. Alice, kraliçe olabilmek için heyecanlı ve eğlenceli bu oyunda hızla ilerler. 150 yılı aşkın bir zamandır edebiyatseverlerin elinden düşürmediği, Alice Harikalar Ülkesi’nin ikinci kitabı Aynanın İçinden, Alice’in sıra dışı macerası ile devam ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Alice Aynanın İçinden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Alice Aynanın İçinden.

...men koltuğunda bu kez The Muppets serisiyle sinemaya giriş yapan James Bobin var ... Alice Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden İzle, 1080P Türkçe Dublaj... ... . Yönetmen: James Bobin. Yıldız: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter vb. Alice Through the Looking Glass Full HD kalitede, tafdi farkıyla türkçe altyazılı olarak hemen izle. Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçindenAlice Through the Looking Glass. Vizyon Tarihi 50 Burak Göral: Macera sürüyor . 40 Atilla Dorsay: Alice'in macerası bu kez pek harika değil!.. Alice Aynanın ... Alis Harikalar Diyarında Aynanın İçinden İzle ... . 40 Atilla Dorsay: Alice'in macerası bu kez pek harika değil!.. Alice Aynanın İçinden - Lewis Carroll. Alice odasında, kedileriyle beraber oynarken -konuşurken- ayna oda diye bir şeyden bahseder. Ayna'nın içine girmekle alakalıdır bu ayna oda. Mia Wasikowska, Alice Kingsleigh karakterinin en iyisini ortaya çıkarıyor. Kesinlikle, evet. Bana göre "Alice Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden" 2016 yılının en iyi filmlerinden biri. Fantastik, macera. Yönetmen: Andrew Scott. Yıldız: Johnny Depp, Anne Hathaway, Mia Wasikowska vb. Alis Kingsleigh (Wasikowska)......