Sanal Ana-Baba Okulu

Pedagog Ali Çankırılı

Sanal Ana-Baba Okulu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-19
YAZAR Pedagog Ali Çankırılı
ISBN 975683692X
DOSYA FORMATI 9,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, e-mail yoluyla bana soru soran, çocuk eğitimi konusunda, karşılaştıkları zorluklara çözüm arayan okuyucularımın, ortak eseridir. Elektronik posta edresime gelen soruları, konularına göre sıraladığımızda, çoğunun aynı problemlerde yoğunlaştığını gördüm. Bu soruları ve gönderdiğim cevapları böyle bir kitapta toplamanın, bilgisayar (internet) imkanı olmayan ve benzer problemler yaşayan okuyucularıma faydalı olacağını düşündüm. Ancak bazı sorular kişi ve aile mahremiyeti taşıdığı için, soru sahiplerinin iznini almadan yayımlanmasını, doğur bulmadım. İsimlerini saklı tutmak şartı ile kendilerinden izin istedim. Bu kitapta geçen bütün soruların sahiplerinden izin alınmıştır. E-maillerinin yayımlanmasına izin veren ve bizleri bu konuda teşvik eden tüm okuyucularımıza, teşekkür ederiz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sanal Ana-Baba Okulu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sanal Ana-Baba Okulu.

...izi anlamaya başlar?" diye soruyorlar. Sanal Kredi Kartı ... ["Download Ebook "] Sanal Ana Baba Okulu ... . Bu kitap e-mail yoluyla bana soru soran çocuk eğitimi konusunda karşılaştıkları zorluklara çözüm arayan okuyucularımın ortak eseridir. Kargo. Fiyat. Sanal ana-baba okulu-(çocuk eğitimi konusunda e-maıl ile gelen ilginç sorular ve cevaplar). 6,00 TL. Sepete Ekle. Sanal Ana-Baba Okulu. Çocuk Eğitimi Konusunda e-mail ile Gelen İlginç Sorular ve Cevapları Bu kitap e-mail yoluyla bana soru soran çocuk eğitimi konusunda karşılaştıkları zorluklara çözüm arayan okuyucularımın ortak eseridir. Sanal Ana-Baba Okulu. Pedagog Ali Çankırılı. HAVALE ... Ana-Baba Okulu • Remzi Kitabevi ... . Sanal Ana-Baba Okulu. Pedagog Ali Çankırılı. HAVALE :2,80 TL %1 EFT İndirimi. ana baba okulu,çocuk gelişimi,çocuk eğitimi, çocuğumu nasıl eğitebilirim,ilkokul çocuğu duygusal gelişimi,çocuklarda ergenlik. ANA Baba okulu. Çocuğun duygusal ve sosyal gelişimi. Ana sayfa Psikoloji Ana-Baba Okulu. Değerli anne babalar, Her zaman bilinen bir söz vardır:" Eğitim ailede başlar" Gerçekten de çocuğ...