Bektaş'ın SırrıBektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü

Cennet Bilek

Bektaş'ın SırrıBektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-02-02
YAZAR Cennet Bilek
ISBN 6051119809
DOSYA FORMATI 9,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Gelme gelme! Gelir isen dönme”Birinci kapı havayı çağırdıİkinci kapı ateşi çağırdıÜçüncü kapı suyu çağırdıDördüncü kapı toprağı çağırdı…İnsan doğduğu yere benzer, doğduğu yerin ve yaşadığı çağın hikâyesine, kendi hikâyesini de ekleyerek zamanı orada durdurur. Sonra söz büyücüleri gelir, duran zamana ve mekâna yeniden can verir…Bektaş’ın Sırrı Türkiye’nin en önemli ve sevilen çocuk doktorlarından Prof. Dr. Sırrı Bektaş’ın yaşamöyküsünü; bu öyküyü var eden bir coğrafyanın, Hacıbektaş’ın, Bektaşilik geleneğinin felsefesiyle harmanlayarak anlatıyor. Hem bir biyografi hem de odağına insanı alan bir inancın, Bektaşiliğin öyküsü olarak okunabilecek bu kitap, yaşam öyküsü yazımına felsefe ve edebiyat kurgusuyla yepyeni bir de bakış getiriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bektaş'ın SırrıBektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bektaş'ın SırrıBektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü.

...anında, kontrol, takip edelim . Sırrı Bektaş ... Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sırrı Bektaş - UZMANTV ... . Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü Cennet Bilek en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Bektaş'ın sırrı. Bektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş?ın Yaşamöyküsü. Dr. Sırrı Bektaş'ın Yaşamöyküsü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve DK baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Avrupa Hukuku Araştırma ve Uygulama D ... Bektaş'ın Sırrı : Bektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı... ... .com'da. Avrupa Hukuku Araştırma ve Uygulama Diş Hekimliği Fakültesi Kütüphanesi Eczacılık Fakültesi Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Alman Dili ve Edebiyatı Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Felsefe... Bektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaşın Yaşamöyküsü Gelme gelme! Gelir isen dönme Birinci kapı havayı çağırdı İkinci kapı ateşi çağırdı Üçüncü kapı suyu çağırdı Dördüncü kapı... Dr. Sırrı Bektaşın Yaşamöyküsü. C.Bilek S.Ş.Meşe Doğan Kitap. Liste Fiyatı : 14,00TL. Dr. Sırrı Bektaşın Yaşamöyküsü Bektaşın Sırrı Bektaşilik Felsefesinin Işığında Prof. Dr. Sırrı Bektaş'ın yaşamöyküsü. Responsibility. Cennet Bilek, Sabahattin Şerif ...