Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Allen Carr

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-02-09
YAZAR Allen Carr
ISBN 9753901267
DOSYA FORMATI 12,92 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Sigarasızlığa bir şans tanıyın ve içmemenin keyfini yaşayın"Her yılbaşında aynı şey tekrarlanır: Saat tam yirmi dörtten önce büyük bir hüzünle son sigarımızı yakarız, çünkü yakında başlayacak olan yeni yılda artık sigara içmemeye karar vermişizdir. Fakat yeni yılın daha ilk gününde, arkadaşlarımızla yediğimiz güzel bir yemekte iletişim aracı olan sigaradan vazgeçemeyeceğimiz duygusuna kapılırız.Sigarayı bırakıyorum demek kolaydır da gerçekten bırakmak zordur. İşte Allen Carr'ın geliştirdiği sigarayı bırakma yönetimi tam bu noktada etkisini gösteriyor. Kitap okuyucuyu bu zor durumlarla karşı karşıya bırakıp ona böyle durumları nasıl atlatacağına dair öğütler veriyor. Bu kitap tıp konusunda bir el kitabı değil, sigara içenlerin ruhsal sorunlarına saygı duyan ve bu sorunlara duyarlı bir şekilde yaklaşan bir kitaptır. İşin en ilginç tarafı; birkaç haftalık direnme sonucunda başarı kesindir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu.

...la satışta. Sigarayı bırakmayı kolaylaştıracak 10 yöntem ... Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu | Süslüsözlük ... . 1. Bırakmak için bir gün seçin ve o güne sadık kalın. pnömoni ve bronşit gibi solunum yolu hastalıklarına daha kolay yakalanmalarına neden olacaktır. Sizce sigarayı bıraktığınız … içen arkadaşlarınızın yanında kendinizi yoksun hissetmezseniz Sizce sigarayı bu kadar kolay bırakmanın bir yolu var mı? Bir bırakma planı yapın! Bir planının olması sigarayı bıraktığın ilk günü kolaylaştırır. Sigarayı bıraktığın gün kendini meşgul etmen sigara iç ... Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu , Allen Carr - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Sigarayı bıraktığın gün kendini meşgul etmen sigara içmemek için harika bir yoldur. Sigarayı bırakmanın kolay ve doğal yolları da yok değildir. Yeter ki kişi sigaradan gerçekten kurtulmak ve yeni yaşamına başlamak istesin. sigarayı bırakmanın kolay yolu. sigara bırakma. Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu. Sigara, günümüz insanlarının en büyük bağımlılıklarından biri. Öyle ki tüm ülkelerde her 3 erkekten 2'si, her 3 kadından ise 1'i sigara içiyor. Sigarayı Bırakmanın 6 Kolay Yolu. Sigarayı bırakmak isteyenler şu cümleyi sık sık duymuşlardır. Sigara içmeyen, en azından sizin yanınızda içmeyerek anlayış gösteren kişilerle zaman geçirin. ama bu kitabi herkese tavsiye ediyorum. sigrayi birakmanin kolay yolu. adamin bi kitabi daha var...