Aşkların Son Durağı

Toni Blake

Aşkların Son Durağı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-27
YAZAR Toni Blake
ISBN 6055092023
DOSYA FORMATI 11,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yol seni götürmeden,son durağın neresi olduğunu bilemezsin..Peşinden sürükleneceğiniz büyüleyici bir öykü..Robyn CarrOhio,Destiny’ye hoş geldiniz.İki büyük ailenin son 50 yıldır düşman olduğu kasabaya…Rachel Farris büyükannesine yardım etmek için yıllar sonra Destiny’ye döner. Yıllardır düşman oldukları aileden bir tek Mike Romo kalmıştır kasabada. Birbirleriyle karşılaşmaları uzun sürmez. Didişmekten başka bir şey bilmeyen iki düşman ailenin çocukları olarak birbirlerine iyi davranma şansları bile yoktur. Arkadaş olmaları imkânsızdır; birbirlerine âşık olma ihtimalleri ise sohbet konusu bile edilemez.Oysa Destiny sihirli atmosferiyle fırsat kollamaktadır; onları bir araya getirmek ve hem birbirleriyle hem de geçmişleriyle barıştımak için.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkların Son Durağı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkların Son Durağı.

...e ile yazılmamış yorumlar onaylanmayacaktır ... Aşkların Son Durağı - Sarmal Kitabevi ... . Toni Blake. Yol seni götürmeden,son durağın neresi olduğunu bilemezsin.. Peşinden sürükleneceğiniz büyüleyici bir öykü.. - Robyn Carr Ohio,Destiny'ye hoş geldiniz. ~Yaralı Aşkların Son Durağı~. 158 likes. Computer and Internet website. See more of ~Yaralı Aşkların Son Durağı~ on Facebook. Log In. Aşkların Son Durağı. Yol seni götürmeden,son durağın neresi olduğunu bilemezsin.. Ohio,Destinyye hoş geldiniz. İki büyük ai ... Aşkta Son Durak (2017) İzle | Full HD Film Sitesi ... .. Ohio,Destinyye hoş geldiniz. İki büyük ailenin son 50 yıldır düşman olduğu kasabaya . "Aşkların Son Durağı". için 16 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 7,50 TL. Sepete Ekle. Aşkların Son Durağı. Toni Blake. Satıcı. Şarkı İsmi. Sponsored Links. Müslüm Gürses - Sefil Aşk. Meyhane son durağım kadehler şansım oldu Meyhane son durağım kadehler şansım oldu Şu üç günlük dünyada sefalet aşkı buldum Sefalet... Sevgilim ayrılık en z...